Skocz do zawartości

[FiveM][RP] OnyxRP

Polecane posty

 Witaj Nieznajomy!

Trafiłeś tu zapewne, gdyż jesteś zainteresowany naszym serwerem lub po prostu chciałeś zerknąć co tutaj będzie napisane, a więc pokrótce chciałabym cię zapoznać z tym co znajduje się w "zanadrzu" naszego serwera i czego możesz się po nim spodziewać. Serwer posiada zbalansowaną gospodarkę, dzięki której wymagane jest od graczy poświęcenia chwili gry, aby zdobyć upragnione przedmioty, auta, bronie. Posiadamy wiele ciekawych skryptów, które są zaimplementowane na serwerze, działają bez zarzutu. Ponadto posiadamy anty-cheat blokujący większość trainerów dostępnych w sieci. Poszukujemy osób chętnych na różnorakie stanowiska:

-EMS,

-LSPD,

-LSC,

-Sąd,

-I wiele więcej

 

Jeśli jesteś kompetentną osobą, masz chęci i doświadczenie to właśnie Ciebie szukamy! Ale ale... wracając, nasz serwer aktualnie posiada 32 sloty, maszynę VPS posiadającą 8GB pamięci RAM, ilość vCPU równą trzy, dużo pojemności oraz szybkie łącze. Dopracowany serwer Discord, który moderuje kompetentna, zwariowana i odpowiedzialna administracja. Kończąc, chciałabym jeszcze raz zaprosić Cię na nasz serwer i mam nadzieję, że zawitasz na nim. Serwer aktualnie posiada wyłączoną białą listę, ale składanie podań jest jak najbardziej możliwe. Bardzo Ci dziękuję za poświęcony czas na czytanie tego opisu, zapraszam do dołączenia do naszego community na Discordzie. Serwer jest otwarty na wszelkie propozycje współpracy oraz tego, co można dodać na serwer, aby ulepszyć rozgrywkę.

Dołącz do nas na discorda:

https://discord.gg/EhSrKpM

 

nPSijR5.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Pani Kasia

Trzy razy poprawiłem ci nazwę tematu, czwarty nie będę. Popraw nazwę w edytorze tematu, bo ciągle przywracasz starą wersję.

 

Cytat

2. W dziale obowiązują dwa rodzaje przedrostków, które opisują serwer: pierwszy z nich musi wskazywać na platformę, na której serwer został założony, podczas gdy rolą drugiego jest przedstawienie trybu rozgrywki serwerowej, np. [RPG], [RP], [FUN], [DayZ]. Jeśli temat dotyczy zapowiedzi serwera, to w nazwie tematu powinna znaleźć się o tym informacja.

 

Przykładowe nazwy serwerów:

  • [MTA][DAYZ] MPCForum - MultiPlayer Community
  • [ZAPOWIEDŹ][RAGEMP][RP] MPCForum - MultiPlayer Community

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...