Skocz do zawartości

Szukam cheatów do GTA SA

Polecane posty

Witam, Przychodze do was z takim pytaniem czy znajde gdzieś jakieś cheaty do gta sa np jakis:

- WH

- AIM BOT 

- GOD 

- Lub inne cos

Jak by ktos cos mial to prosze wyslijscie mi.

Dzieki 

Pani Kasia

Kiedyś jak grałem w SA:MP to używałem takiego cheata jak s0beit, ale nie jestem pewien, czy jeszcze działa.

Myślę, że warto go sprawdzić.
Działa zarówno na multiplayerze, jak i singleplayerze.

1472584678_ieKxHrr.gif

W sieci jest ogromna ilość cheatów do GTA San Andreas, przeważnie wykorzystywanych na platformie San Andreas Multiplayer ze względu na jej kiepskie zabezpieczenia antycheaterskie. Jak mój poprzednik wspomniał, s0beit to nazwa jednej z takich aplikacji. Jest bardzo dużo wersji tego programu, ale daje on wiele możliwości, m.in. wymienione przez Ciebie WH czy aimboty. Często łączone są ze skryptami, które pozwalają crashować osoby w pobliżu, czy oszustwami do trollowania, które pozwalają wyrzucać cudze auta w powietrze. Wszystko zależne jest od wersji, na jakiej grasz oraz zabezpieczeń serwera, natomiast kiedyś korzystałem z Sobeit Slono Boyko Project oraz Blasthack. Wyszukując te nazwy w google powinieneś trafić na link do DL. Alternatywą są skrypty Cleo, które pomagają osiągnąć podobny efekt, wymagają jednak biblioteki Cleo do działania.

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...