Skocz do zawartości

Galaxy S7 backup a root

Polecane posty

Siemanko witam w mojej kuchni. Chciałem w końcu wrzucić roota na moją s7, ale wcześniej chciałem zrobić backup żeby móc później przywrócić najważniejsze dane. Czy jeśli zrobię backup smart switchem będę w stanie po roocie zgrać backup na telefon bez żadnych problemów? Ewentualnie potrzebuję jakiś sposób żeby zgrać wszystkie dane z telefonu na komputer bez robienia śmietnika.

Pani Kasia

Za pomocą tej aplikacji zrobisz niewiele w kwestii backupu. Zrobi Ci kopię Twoich danych tzn. zdjęć, muzyki, dokumentów, zainstalowanych aplikacji ale nie zrobi już kopii danych tych aplikacji (ustawień i całej reszty).

Prawidłowo zrobiony root nie powinien naruszyć integralności Twoich danych aczkolwiek kopia zawsze wskazana. Zrób ręcznie backupy ustawień najważniejszych aplikacji, książki adresowej, sms i danych. W mojej ocenie powinno to wystarczyć. Chyba, ze masz tam jakieś szczególne, niewymienione typy danych.

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

12 minut temu, andrzejt17 napisał:

Prawidłowo zrobiony root nie powinien naruszyć integralności Twoich danych aczkolwiek kopia zawsze wskazana

a przy wgrywaniu recovery nie robi sie full wipe? Telefon wcześniej nie był ruszany jeśli chodzi o zabawy softem

Pani Kasia

4 minuty temu, el capo napisał:

a przy wgrywaniu recovery nie robi sie full wipe? Telefon wcześniej nie był ruszany jeśli chodzi o zabawy softem

Z automatu się nie robi. Co więcej - recovery to jedna z partycji, która nie ma wpływu na dane użytkownika. Mimo wszystko kopie zawsze warto mieć jeśli flash się nie powiedzie.

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...