Skocz do zawartości

Nie mogę znaleźć budowli po wgraniu mapy

Polecane posty

Tak jak w temacie. Wgrałem na serwer nową mapę z zamkiem ale po wejściu na serwer znajduję się w losowym miejscu i nie wiem jak odnaleźć zamek.. Mógłby ktoś pomóc?

Pani Kasia

Możesz użyć sobie worldpaintera, w celu zlokalizowania zamku, dla ciebie mocnym argumentem powinno być to, że program pokazuje tylko wygenerowane struktury, więc ze znalezieniem zamku nie będziesz miał problemu, w programie możesz dodatkowo umieścić spawn gracza.

­Zs8CEbP.png

Pani Kasia

Po prostu wrzuć mapkę do programu, świat będzie ci odświeżał wygenerowane struktury (czyli też wybudowany zamek) co jakiś czas, więc idź ścieżką, aż go znajdziesz.

Potem tylko zerkasz na koordy jakie posiada budowla, albo zwyczajnie klikasz w celownik (Spawn) tylko tutaj musisz migrować mapkę, by zmienił się spawn. Żeby migrować mapę, kliknij Ctrl+R, albo wejdź w File ---> Merge with Minecraft map..., tylko zauważ, że musisz wiedzieć na jakiej wersji minecraft zostały wygenerowane struktury, by później nie mieć problemu z odpaleniem mapy.

Edytowano przez Ferros®

­Zs8CEbP.png

chciałem wrzucić ale nie wiem dokładnie, który plik.. Klikam open i wybieram folder z moja mapka ale nie chce sie wrzucic tylko otwierają sie foldery wewnętrzne. 

TheRedEntry.zip

Dnia 12.10.2019 o 11:25, Ferros® napisał:

Po prostu wrzuć mapkę do programu, świat będzie ci odświeżał wygenerowane struktury (czyli też wybudowany zamek) co jakiś czas, więc idź ścieżką, aż go znajdziesz.

Potem tylko zerkasz na koordy jakie posiada budowla, albo zwyczajnie klikasz w celownik (Spawn) tylko tutaj musisz migrować mapkę, by zmienił się spawn. Żeby migrować mapę, kliknij Ctrl+R, albo wejdź w File ---> Merge with Minecraft map..., tylko zauważ, że musisz wiedzieć na jakiej wersji minecraft zostały wygenerowane struktury, by później nie mieć problemu z odpaleniem mapy.

Dnia 12.10.2019 o 12:15, kerdyy_ napisał:

chciałem wrzucić ale nie wiem dokładnie, który plik.. Klikam open i wybieram folder z moja mapka ale nie chce sie wrzucic tylko otwierają sie foldery wewnętrzne. 

TheRedEntry.zip 283 kB · 0 downloads

Mógłbyś odpowiedzieć zależy mi na czasie.

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...