Skocz do zawartości

Jaki hosting pod serwer typu Skyblock?

Polecane posty

Siema mam zamiar postawic serwer skyblock na 40osob, jaki polecacie hosting.

Ps. Nie mam bladego pojecia czy taki temat juz byl, ale jesli jest to prosze podac linka 

1220582354_Beznazwy-1.png.01b54364c67a08beca03f6fa5455c210.png

Pani Kasia

nie bierz host tylko odrazu vps'a, dobre i tanie masz na lvlup.pro ~`Nie ma za co ? 

Na samym początku musisz napisać jaka wersja Cie interesuje, gdyż najtańszy VPS z Francji na lvlup może nie uciągnąć na najnowszej wersji więcej niż 4-5 osoby zwiedzające jednocześnie świat. (Musisz dopłacić więcej niż na standardowym hostingu)

Jeżeli znasz Linuxa to mógłbyś postawić serwer na VPS, ale będzie to lekkie przepłacanie lub/oraz gorsza lokalizacja.

Pani Kasia

Autor tematu Napisano (edytowany)

No pewnie na 1.13 lub 1.12.2 bedzie serwer pewnie, bedzie pasowalo research na jakiej wersji  najwiecej graczy jest.

Serwer najlepiej lokalizacja polska

Licze na dobra jakos wzgledem ceny 

VPS  nie ma problemu ale jak mowie, chcialbym zeby byl wart swojej ceny 

a tak przy okazji ile taki serwer ramu oraz jaki procesor porzebuje

Edytowano przez Insigin

Mam takie pytanie ile z takimi parametrami taki serwer uciągnie graczy + pluginy/skrypty

CPU: Intel Core i7-7700K CPU @ 4.20GHz

Pamięć RAM: 8 GB

18 godzin temu, Insigin napisał:

Mam takie pytanie ile z takimi parametrami taki serwer uciągnie graczy + pluginy/skrypty

CPU: Intel Core i7-7700K CPU @ 4.20GHz

Pamięć RAM: 8 GB

Widzę oferta pukawki. Osobiście polecam ci ten host jeśli nie chcesz tracić, a chcesz sprawdzić siły i czy ci wyjdzie. Przyjazny support, bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu, w razie czego nawet pomaga przy konfiguracji, wyszukaniu błędów, nie to co inne hostingi. Płacąc 30zł za miesiąc dostajesz 8gb ram i i7-7000k, lokalizacja w Polsce, ale tutaj jak najbardziej przemawia współpraca support-gracz, która jest naprawdę profesjonalna. Serwer nigdy nie zamulał, ale wiadomo, że to zależy jak się nim zarządza.

Co do pytania, zależy jakie pluginy/skripty posiadasz.

Ja stawiając skyblocka, dla 50 osób, i parę własnych i parę z neta dodatkowych pluginów dla sb, wykorzystywałem 7gb.

Po sieci krąży taki przelicznik, że na jednego gracza przypada od 80-150mb ram.

A i używałem 1.12.2, wciąż czekam, aż wyjdzie jakaś stabilna wersja serwera.

PS. ludzie nie róbcie gównianych nawyków, jakoby VPS byłby lepszy od hostingu, oczywiście z VPS macie ciekawszą ofertę, ale tyczy się to powyżej 100 graczy, co do 40 graczy wystarczy hosting za 30zł, a nie vps za 100 parę zł... Hajs się marnuje, a zasoby takiego serwera nie są wykorzystywane nawet w połowie.. Po co, szerzycie taką "gównopromocję"?

Edytowano przez Ferros®

­Zs8CEbP.png

Pani Kasia

Autor tematu Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Ferros® napisał:

Widzę oferta pukawki. Osobiście polecam ci ten host jeśli nie chcesz tracić, a chcesz sprawdzić siły i czy ci wyjdzie. Przyjazny support, bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu, w razie czego nawet pomaga przy konfiguracji, wyszukaniu błędów, nie to co inne hostingi. Płacąc 30zł za miesiąc dostajesz 8gb ram i i7-7000k, lokalizacja w Polsce, ale tutaj jak najbardziej przemawia współpraca support-gracz, która jest naprawdę profesjonalna. Serwer nigdy nie zamulał, ale wiadomo, że to zależy jak się nim zarządza.

Co do pytania, zależy jakie pluginy/skripty posiadasz.

Ja stawiając skyblocka, dla 50 osób, i parę własnych i parę z neta dodatkowych pluginów dla sb, wykorzystywałem 7gb.

Po sieci krąży taki przelicznik, że na jednego gracza przypada od 80-150mb ram.

A i używałem 1.12.2, wciąż czekam, aż wyjdzie jakaś stabilna wersja serwera.

PS. ludzie nie róbcie gównianych nawyków, jakoby VPS byłby lepszy od hostingu, oczywiście z VPS macie ciekawszą ofertę, ale tyczy się to powyżej 100 graczy, co do 40 graczy wystarczy hosting za 30zł, a nie vps za 100 parę zł... Hajs się marnuje, a zasoby takiego serwera nie są wykorzystywane nawet w połowie.. Po co, szerzycie taką "gównopromocję"?

Dzięki wielkie za odpowiedz, akurat przejrzałem paręnaście polskich hostingow i ten mi się najbardziej optymalny wydaje z możliwością płacenia za granica, bo tu jednak cała ekipa serwerowa mieszka w Norwegi.

Tez widziałem ze ludzie polecają craftserve i serverproject oraz lvlup czy enderchest ale tam mało informacji co do maszyny tylko ilość pamieć ram oraz dysk i lokalizacja.

Z tego co widziałem to najwięcej graczy skyblock jest na wersji 1.12.2 i to bezie chyba  najlepszy wybór.

Akurat na VPs'a nie ma problemu, ale no jednak kolega @Ferros® ma poniekąd racje ze po prostu takowy serwer będzie się marnował. 

Edytowano przez Insigin

1 godzinę temu, Deaconn_ napisał:

Polecam hosting TitanAXE. 

Z tego co widzę to dużo osób go nie poleca ze względu na niestabilność oraz kontakt z supportem.

Sam mam doswiadczenie z enderchest. Jak na cene nawet nawet ale mogło być lepiej. Jestem teraz w administracji na serwerze z server.pro . Co może wydawać się dziwne, chyba jest lepsze niz enderchest xD

Pani Kasia

16 godzin temu, Bloom Graphics napisał:

vps lvlup. polecam ciepło 

Też rozmyślamy nad nim 

Dnia 25.10.2019 o 14:15, Jkod napisał:

Sam mam doswiadczenie z enderchest. Jak na cene nawet nawet ale mogło być lepiej. Jestem teraz w administracji na serwerze z server.pro . Co może wydawać się dziwne, chyba jest lepsze niz enderchest xD

server.pro słyszałem ze są mało stabilne w regionie Eu north i EU east, oraz kontakt z supportem trzeb czekać trochę 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...