Skocz do zawartości

Opening CS:GO - też macie takiego pecha?

Polecane posty

Pani Kasia

Strasznie słabo cię słychać, musiałem wszystkie możliwe opcje w systemie podkręcić na maksa, by usłyszeć cokolwiek. Jeśli chodzi o szczęście... chyba rzadko kiedy ktokolwiek je ma przy otwieraniu skrzynek. Średnio opłacalny biznes, który wymusza zainwestowanie grubych pieniędzy po to, by popatrzyć jak z miliona skrzynek wypada totalnie nic. Kiedyś za jednym razem wydałem łącznie 500 zł i nie trafiłem na nic wartościowego – od tego momentu już nie otwieram i nie mam zamiaru (a przynajmniej nie ze swoich pieniędzy).

21 godzin temu, Rayzer. napisał:

Strasznie słabo cię słychać, musiałem wszystkie możliwe opcje w systemie podkręcić na maksa, by usłyszeć cokolwiek. Jeśli chodzi o szczęście... chyba rzadko kiedy ktokolwiek je ma przy otwieraniu skrzynek. Średnio opłacalny biznes, który wymusza zainwestowanie grubych pieniędzy po to, by popatrzyć jak z miliona skrzynek wypada totalnie nic. Kiedyś za jednym razem wydałem łącznie 500 zł i nie trafiłem na nic wartościowego – od tego momentu już nie otwieram i nie mam zamiaru (a przynajmniej nie ze swoich pieniędzy).

Dzięki za info, jak sprawdzałem po nagraniu wydawało się okey ale chyba miałem na maxa głośność bo jak teraz oglądam faktycznie jest cicho. 

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...