Skocz do zawartości

Jaki jest najlepszy hosting do stawiania serwerów Minecraft?

Polecane posty

Witam

Pytanie do was jaki jest najlepszy hosting na którym mógłbym postawić serwer bez lagów na 30 osob?

Zależy mi na czymś dobrym a mój budżet to 150zł.

Pani Kasia

Zgodzę się w połowie z moim przedmówcą, dla początkującego TitanAxe, natomiast moim zdaniem dla profesjonalnego serwera, VPS albo dedyk z np. https://www.ovh.pl/

REqdu5x.png

Pani Kasia

Dnia 6.10.2019 o 18:06, AlexsanderARG napisał:

Zgodzę się w połowie z moim przedmówcą, dla początkującego TitanAxe, natomiast moim zdaniem dla profesjonalnego serwera, VPS albo dedyk z np. https://www.ovh.pl/

Niedawno robilem serwer na vps od ovh i przy 15 osobach byly lagi jak cholera.Slyszalem ze serverproject ma dobre serwery do mc.

22 godziny temu, GariXEldo napisał:

Niedawno robilem serwer na vps od ovh i przy 15 osobach byly lagi jak cholera.Slyszalem ze serverproject ma dobre serwery do mc.

Z jakiej ofety od ovh korzystałeś robiąc swój serwer? Bo zamierzam postawić swój serwer na 20-30 osób właśnie z ovh

Dnia 14.10.2019 o 00:04, 0011 napisał:

Z jakiej ofety od ovh korzystałeś robiąc swój serwer? Bo zamierzam postawić swój serwer na 20-30 osób właśnie z ovh

z vps ssd za 65zl

Pani Kasia

Diamond z Craftserve spokojnie da radę. ;) Pamiętaj tylko, żeby wygenerować wcześniej mapę.

Q8eOMob.png

Jeżeli masz do wydania 150 zł to szukaj maszyny, która stoi w Polsce żeby mieć najmniejsze lagi. Jeżeli firmy w ofercie nie podają lokalizacji maszyn to należałoby napisać do supportu. Pamiętaj że im dalej jest serwer tym większe lagi dla graczy łączących się z Polski. Nie jest zwolennikiem OVH ale na początek powinno wystarczyć.

Polecam hosting craftserve.pl Wedlug mnie to jest najlepszy i najtanszy hosting Minecraft. Za 3 miesiace diamond (nielimitowany ram i wiele wiecej czego zapragniesz) kosztuje 59 zl. Za 1 miesiac kosztuje 20 zl z tego co pamietam. Masz tam wbudowany edytor textu w ktorym mozesz robic configi bez pobierania niczego.  Profesionalny hosting na ktorym stoi duzo popularnych serwerow, dobry dla poczatkujacych. Ja mam na nim serwer i polecam nie ma lagow 😄

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...