Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam wszystkich odwiedzających bardzo serdecznie

W zasadzie nie bardzo wiem od czego zacząć, jestem laikiem w sprawach budowy servera od zaplecza ale jako "weteran" serverów minecraft survival+gildie mam chęć stworzenia czegoś co mogą docenić nowi jak i starsi gracze tego trybu. Szukam kompetentnej i uczciwej osoby która przeleje moją myśl na papier. Nie poznałem się jeszcze na tym, wiem że duża część pisze o swoich projektach a tak naprawdę po prostu są w jakiś sposób przepisane z czegoś tam, nie chce nikogo obrażać każdy robi jak uważa, rezultaty widać i tak potem po pracy. Nie będę pisał również o stworzeniu czegoś innowacyjnego jak to zawsze właściciele innych serverów się szczycą (a jak już wspomniałem wszystko 1:1 z innych podupadłych serverów zaczerpnięte) Jeżeli coś jest na "rynku" i funkcjonuje dobrze a na dodatek potrafisz zaoszczędzić czas i zmodernizować to pod moją myśl, dlaczego nie skorzystać by z tego ? Oczywiście wszystko pod warunkiem że działa sprawnie i nie niszczy całej pracy. Mam głowę pełną pomysłów, rozwiązań aby usprawnić i polepszyć rozgrywkę w tym trybie - parę z nich może i były kiedyś gdzieś wykorzystane ale jednak czegoś im brakowało do perfekcji a ja myślę że z twoją pomocą stworzymy coś co będzie prosperowało. Hmmmm co chciałbym jeszcze dodać, strasznie irytuje mnie fakt iż większość właścicieli serverów kompletnie nie wiedzą jak ludzie bawią się w te grę. Co chce przez to powiedzieć ? Wielu właścicieli nie jadło nigdy dobrych wypieków i nie próbują własnych, przez co servery które tworzą są szajsowe, nie jest kwestią stworzyć coś na czym ty sam byś nie grał, a ja własnie chciałbym stworzyć coś gdzie będę mógł sobie przypomnieć stare dobre czasy kiedy to w mc nocki się zarywało ?

Podsumowując :

• Poszukuje technika który zaopiekuje się moimi myślami i zdoła to poskładać w działającą całość
  • Wynagrodzenie - wiadomo jest praca jest płaca, aczkolwiek uważam że to kwestia dogadania się, nie wiem czy chcesz $$$ w trakcie pracy, po pracy,% z zysków, napisz a wszystko się wyjaśni
  • Prócz złożenia wszystkiego w całość będę potrzebował pewnie i tak twojej fachowej ręki w pielęgnacji tego projektu, także współpraca na dłuższy czas

Kontakt:

DS: MarkuS98#8089

E-mail: [email protected]

Tlefon czy TS/Skype również wchodzi w grę (obowiązkowo przed rozpoczęciem pracy - chce w jakimś stopniu znać człowieka z którym podejmuję współpracę

Lub pisz tutaj a ja się postaram z tobą skontaktować 

ps : Czytając to drugi raz może rzeczywiście parę rzeczy nie na temat - szukasz technika to pisz tylko o tym ale z drugiej strony może znajdę dzięki temu również jakiegoś technika który zdoła zrozumieć moją wizję ?

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...