Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy zagra ktoś na serwerze typu kwadratowa masakra


Tawiq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

osobiście bym zagrał na takim zwykłym survivalu... można by zrobić jakąś wejściówkę do kupienia za symboliczna cenę 2 zł, jakiś border 3 tyś kratek, żeby zebrać graczy do "kupy" oraz organizować jakieś eventy co jakiś czas... super pomysł. ;)

  • AlexsanderARG zmienił(a) tytuł na Czy zagra ktoś na serwerze typu kwadratowa masakra
Opublikowano
1 godzinę temu, Marosking napisał:

osobiście bym zagrał na takim zwykłym survivalu... można by zrobić jakąś wejściówkę do kupienia za symboliczna cenę 2 zł, jakiś border 3 tyś kratek, żeby zebrać graczy do "kupy" oraz organizować jakieś eventy co jakiś czas... super pomysł. ?

Skończcie z tymi wejściówkami xDD

 

Można zagrać

Opublikowano
11 godzin temu, eeXt46 napisał:

Skończcie z tymi wejściówkami xDD

 

Można zagrać

to raczej zabieg żeby zapobiec 14-letnim trollom... a wejściówka na zasadzie za 2 zł doda cię na whitelist, dzięki czemu mogłyby grać ogarnięte osoby, a nie... :)

Opublikowano
2 godziny temu, Marosking napisał:

to raczej zabieg żeby zapobiec 14-letnim trollom... a wejściówka na zasadzie za 2 zł doda cię na whitelist, dzięki czemu mogłyby grać ogarnięte osoby, a nie... ?

Dokładnie tak ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...