Skocz do zawartości

Polecane posty

Siema po wielu latach przerwy postanowiłem wrócić do Minecraft. Nie jako normalny gracz, a bardziej jako właściciel servera. Tu zaczyna się wlasciwa część tego posta. Planuje postać server Minecraft survival 1.12+ lub trochę niżej, ważne żeby był jak najbardziej aktualny. Na serverze byłyby tylko najpotrzebniejsze pluginy, noi oczywiście itemshop, okrojony do granic możliwości, ale pozwalający utrzymać się serverowi i dający parę zł do portfela. Z racji takiej że od mojej zabawy z serverami minęło już jakieś 8lat, nie jestem za bardzo w stanie wszystko skonfigurować tak jakbym chciał. Potrzebuje pomocy, najlepiej jednej osoby obcykanej w tych sprawach. Zaoferować mogę połowę zysków z servera. Aktualnie mam wykupioną mała dedykowaną maszynę pozwalająca na wygodne ustawienie wszystkiego. Najlepiej jeżeli byłaby to osoba co najmniej 16 letni, ja osobiście mam 22lata. Jeżeli będę zadowolony z współpracy pomyślę o rozbudowie servera lub nawet inwestycji w całą sieć i płatne pluginy. Zainteresowanych zapraszam na pw, tylko błagam nie piszcie nic w stylu czesc, siema tylko odrazu do sedna. Pozdrawiam 

x

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...