Skocz do zawartości

Problem z fps w FiveM

Polecane posty

Cześć,
Przychodze do was z problemem z którym próbuję się już uporać od kilku miesięcy...
Mianowicie z 4-5 miesięcy temu zamówiłem nowy sprzęt - (upgrade kompa) - Procesor i ramy oraz płyte główną.
Problem polega na tym iż w Fivem'ie mam 20fps, co jest niemożliwe na moim sprzęcie(tak sądze bo w gta 5 mam 60fps).
pare miesięcy temu(na starym sprzęcie ale też i na tym co aktualnie mam czyli nowym tak miałem) miałęm normalnie 50fps ale co kilka sekund scinki na sekunde i 1fps itak w kolko, po wymianie ramów było normalnie juz(czyli niedawno) tylko zaczely wtedy dokuczać mi lagi. w 20 fpsach nie da sie poprostu grac w tej grze, juz chyba wolalem to zacinanie sie gry co kilka sekund ale te 50fpsow.. Dodam że próbowałem wszelkich sposobów które znalazłem w internecie które mogłyby pomóc m.in takie jak zmiana koaligacji pracy procesorow w systemie gry - nie pomoglo, zmiana priorytetu na wysoki - nie pomoglo, danie ustawien kazdego na najnizszy i wylaczenie specjalnych efektow - nie pomoglo, nic.. CS GO i takie typowe gry mi chodza świetnie i nie moge narzekac na lagi, jedynie w tej grze fivem mam tylko takie upokarzające ten sprzęt lagi.

Mój sprzęt:
Procesor: Amd Ryzen 7 1700 (jest właczona opcja XMP w biosie domyslnie oraz nie podkrecalem nic)
Karta graficzna: GTX 960 STRIX 4gb (to jest karta graficzna ktora mam od czasu zakupu kompa czyli od zawsze)
RAMY: 16gb ballistixy
Płyta główna: Gigabyte B450M DS3H-CF(AM4)
Dysk: HD

Prosze o pomoc bo fivem to jedyna gra w którą mam ochote grać w wolnej chwili, tylko ta gra dawała mi radosc jak jeszcze nie mialem tych lagow tylko chociazby te scinki na 50fpsach, ale dawalem rade to wytrzymywac. Co moze byc nie tak z tym komputerem? Dodam ze w gta 5 kiedys(teraz sie tak naszczescie nie robi) mialem tak ze w jednym dniu gralem na 60fpsach a w drugim 15fps max, w trzeci dzien sie naprawialo i tak to wracalo w kolko co kilka tygodni/dni az wkoncu przestalem grac w gta 5.

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...