Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Brak sygnału monitora po włączeniu gry


LambdA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam następujący problem przy dołączeniu się do gry (wejściu do mapy w tym przypadku csgo) bądź przy próbie  włączenia 3dmarka wyłączają mi się monitory z informacją o braku sygnału słyszę dźwięki dochodzące z gry bądź tsa i mogę robić wszystko na komputerze jednak na monitorach jest brak sygnału używałem programu OCCT i nie było tego problemu przy użyciu 100% monitory działały i było wszystko ok problem pojawia się przy próbach gry i nie mam zielonego pojęcia co mogę zrobić proszę o pomoc walczę z tym już od 14 xD ze sterownikami walczyłem nic nie pomogły (format i próba zainstalowania wszystkiego od 0 miałaby w tym przypadku sens ?)

Monitor Benq XL2411
płyta główna MSI B450 A-PRO MAX
procesor Ryzen 3600 
zasilacz Seasonic Focus 550 Gold
grafika geforce gtx 970

@edit Mała poprawka zostawiłem kompa po tym jak nie było sygnału w monitorach na jakieś 6-7 min i komputer był już zwieszony ze nic się nie działo

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Aive zmienił(a) tytuł na Brak sygnału monitora po włączeniu gry

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...