Skocz do zawartości
  • 0

Problem ze sterownikami do TouchPada

Pytanie

Wtam potrzebuję waszej pomocy ze sterownikiem do touchpada mam na laptopie windows 8.1 64-bitowy. Ściągnąłem sterownik "synaptic" z oficjalnej strony HP wersja tego sterownika to 16.5.3.3 zainstalował się normalnie ale touchpad dalej nie działał a w menedżerze urządzeń jest widoczny jak zaznaczy się opcje "pokaż ukryte urządzenia"  Ściągałem jeszcze parę innych ale na nich też touchpad nie reagował  próbowałem również zrobić tak jak napisał użytkownik "Ktosiu" w poście z 2015 roku czytuję >> 

"gdzieś tan w necie pisało : 

aby, włączyć ponownie klawiaturę i touchpad na windows 8.1 po aktualizacji , podłącz klawiaturę i mysz na usb, lub użyj ekranu dotykowego jeżeli posiadasz: 
1. uruchom regedit 
2. odnajdź HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E96F-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} i otwórz tak aby mieć podgląd w oknie po prawej. 
3. modyfikuj UpperFilters ( w dane wartości wpisz tylko : mouclass resztę usuń i naciśnij ok. ) 
4. odnajdź HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E96B-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} i otwórz tak aby mieć podgląd w oknie po prawej. 
5. modyfikuj UpperFilters ( w dane wartości wpisz tylko : kbdclass resztę usuń i naciśnij ok. ) 
6. zrestartuj komputer - klawiatura już powinna działać, jeżeli nie działa mysz to wejdź w menadżer urządzeń i zmień sterownik myszy ręcznie na mysz ps/2" << 

No ale to też na nic proszę pomóżcie bo nie mam już na to nerwów.

0 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

Jeszcze nie ma odpowiedzi na to pytanie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...