Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gry nie działają poprawnie w trybie pełnego ekranu


TedJansen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wiec gdy mam jakąś grę na pełnym ekranie no to u góry ekranu buguje sie i zamiast ładnie płynnie dziaac to tak przeskakuje.

Prosze o pomoc :(((

Opublikowano

Jaką masz kartę graficzną NVIDIA/AMD oraz jaki Windows?

Opublikowano

Miałem podobny problem, spróbuj zaktualizować sterowniki przez panel AMD lub zainstalować 19.5.2 z poniższego linku

https://www.amd.com/en/support/graphics/radeon-500-series/radeon-rx-500-series/radeon-rx-580

Dodatkowo spróbuj usunąć wszystkie profile AMD -> Gaming i Włączyć/Wyłączyć FreeSync w AMD -> Display (o ile posiadasz)

 

Niestety dokładnie nie jestem pewien co pomogło na te lagi, więc musisz się chwilkę pobawić. Wcześniej wystarczyło uruchomić grę, zrestartować PC i gra działała prawidłowo.

Opublikowano
57 minut temu, Vosly napisał:

Miałem podobny problem, spróbuj zaktualizować sterowniki przez panel AMD lub zainstalować 19.5.2 z poniższego linku


https://www.amd.com/en/support/graphics/radeon-500-series/radeon-rx-500-series/radeon-rx-580

Dodatkowo spróbuj usunąć wszystkie profile AMD -> Gaming i Włączyć/Wyłączyć FreeSync w AMD -> Display (o ile posiadasz)

 

Niestety dokładnie nie jestem pewien co pomogło na te lagi, więc musisz się chwilkę pobawić. Wcześniej wystarczyło uruchomić grę, zrestartować PC i gra działała prawidłowo.

Odobinke sie zmiejszylo po zainstalowaniu tego

Opublikowano

Może to też być kwestia rozdzielczości. Spróbuj edytować profil gry jeżeli dalej masz niską liczbę FPS i zmień ustawienia tak jak napisałem wyżej.

Opublikowano
1 godzinę temu, Vosly napisał:

Może to też być kwestia rozdzielczości. Spróbuj edytować profil gry jeżeli dalej masz niską liczbę FPS i zmień ustawienia tak jak napisałem wyżej.

FPS mam 500/600 ale tak dziwnie ekran u góry nie nadaza

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...