Skocz do zawartości

Jak uruchomić kamermoda po aktualizacji na PL'u?

Polecane posty

Pani Kasia

Pani Kasia

Kamer mod zainstalowany w wersji 050919, po uruchomieniu nowe okno logowania GF, uruchomienie, a Kamer nie jest włączony w MT2, tak jak było to dotychczas. 

Jego funkcje nie są dostępne. Czy kto go uruchomił ? 

Pani Kasia

Pojawiła się kolejna aktualizacja 150919 lecz przez nowe okno logowania GF brak komend Kamermod w Metin2.

Czy ktoś uruchomił moda ? 

Dołączam sie do tematu.
Po zainstalowaniu czystej wersji metina i Metin2Mod 15092019 mam problem z jego uruchomieniem.
Odpalam Metin2_Launcher, klikam Start i nic sie nie dzieje. Po uruchomieniu gry przez Gameforge Client gra działa normalnie, tj bez kamermoda i nawet po pisemnej rozmowie na GG z KaMeR1337 nie udało mi się nic wskórać.
Wg KaMeR mod działa normalnie, instalujesz i odpalasz. Tylko ja mam taki problem?
Może ktoś napisać lub nagrać jak teraz uruchamiać moda na polskim metinie?

Problem rozwiązany skopiowałem pliki z modem na pendriva i odpaliłem na innym kompie normalnie z modem. Na pierwszym odinstalowałem wszystko ( i Metin Client i GF ) i skopiowałem ponownie, działa. Może pomoże.

Też znalazłem źródło swojego problemu.
Na czysto zainstalowałem MT2, rozpakowałem Metin2ModPL_15092019, uruchomiłem Metin2_Launcher (i tutaj w moim przypadku po kliknięciu Start w modzie nic sie nie działo), uruchomiłem gsl_metin2.exe, wyskoczyło okienko z aktualizacją, wystąpił błąd, który utworzył plik metin2launch.exe. Teraz już moge odpalić moda poprzez kamermoda Metin2_Launcher i odpala się okienko aktualizacji, okienko logowania Gameforge, odpalam metina, loguje się i działa 🙂

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...