Skocz do zawarto艣ci

Problem z ustawieniami grafiki - The Forest

Polecane posty

Witam聽馃槈

Jaki艣 Czas temu zakupi艂em聽The Foresta,聽odpali艂em sobie go pi臋knie 艂adnie wszystko 艣miga艂o, lecz nie pasowa艂y mi ustawienia graficzne wi臋c chcia艂em zmieni膰 na lepsze i tutaj w艂a艣nie pojawi艂 si臋聽Problem.
Ot贸偶 gdy chcia艂em zmieni膰 ustawienia na聽ULTRA聽nie mog艂em tego zrobi膰 bo do wyboru mia艂em tylko:聽Niskie (Low), 艢rednie (Medium), Wysokie (High).聽Widzia艂em u wielu Youtuber贸w 偶e oni jakim艣 cudem
mieli ustawione聽Ultra, a dlaczego ja nie mog艂em? W czym tkwi problem? Komputer mam dobry wi臋c nie wiem.聽Prosz臋聽HELP!

SPECYFIKACJE KOMPUTERA:

Karta Graficzna:聽Geforce GTX 1050 TI 4GB

Procesor:聽i5 9600k

RAM:聽16GB

DYSK:聽Dysk SSD ADATA SU800 1TB SATA3聽

ZASILACZ:聽Jaki艣 tam 600W

Udost臋pnij ten post

Pani Kasia

Pr贸bowa艂e艣 sp贸jno艣ci plik贸w? Mo偶esz spr贸bowa膰 jeszcze w panelu przednim nvidia zmienic na najlepsze ustawienia w programi the forest

Udost臋pnij ten post

Dnia 10.09.2019 o 21:05, dominik101204 napisa艂:

Pr贸bowa艂e艣 sp贸jno艣ci plik贸w? Mo偶esz spr贸bowa膰 jeszcze w panelu przednim nvidia zmienic na najlepsze ustawienia w programi the forest

Mo偶esz mi powiedzie膰 co maj膮 ustawienia nvidia do ustawie艅 graficznych gry? I czym jest panel przedni nvidia? 馃槷

Czasem nie jest tak, 偶e ogl膮da艂e艣 filmy z starych wersji i tw贸rcy to zmienili? (Cz臋sto te ustawienia ma艂o zmienia艂y, wi臋c mo偶e to by艂o powodem). Zawsze mo偶esz wys艂a膰 zdj. ustawie艅, wtedy spr贸buj臋 u siebie sprawdzi膰.

Edytowano przez Vosly

Udost臋pnij ten post

Pani Kasia

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
  • Kto przegl膮da   0 u偶ytkownik贸w

Brak zalogowanych u偶ytkownik贸w przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.

Okienko zamknie si臋 za 5 sekund...