Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wygląda obecnie banowanie za bocenie na PL'u?


Ilidian.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elo elo , dawno mnie nie bylo w metinie podobno dodali jakis cheat blocker czy cos takiego i mam pytanie jak wyglada sprawa z banami za boba albo kamera , dalej jest tak ze jak sie kryjesz to nie ma bana czy leca one po jakims czasie z automatu ?

ilidian2p_wnreqaq.png

Opublikowano

Nie wiem co myśleć, na 39 lvl oberwałem bana(2 razy) a wykrywacz GMów nie zareagował. Na kamerku i m2bobie

  • Aive zmienił(a) tytuł na Jak wygląda obecnie banowanie za bocenie na PL'u?
Opublikowano
21 godzin temu, Lujekk napisał:

Nie wiem co myśleć, na 39 lvl oberwałem bana(2 razy) a wykrywacz GMów nie zareagował. Na kamerku i m2bobie

A banuja tak jak kiedys? Aby konta na ktorych sie bocilo czy wszystkie leca 

ilidian2p_wnreqaq.png

Opublikowano
9 minut temu, Ilidian. napisał:

A banuja tak jak kiedys? Aby konta na ktorych sie bocilo czy wszystkie leca 

Nie wiem dokładnie, chyba banują tylko po mailu (np 10 kont na jednym mailu) to na te 10 leci

Opublikowano

 

Dnia 25.08.2019 o 21:37, Lujekk napisał:

Nie wiem co myśleć, na 39 lvl oberwałem bana(2 razy) a wykrywacz GMów nie zareagował. Na kamerku i m2bobie

Ktoś po prostu Cie nagrał i wysłał do supportu, też tak miałem, że bociłem całą noc, rano wyłączyłem postacie i nie było bana. Wszedłem po 15 i już ban był.

20 godzin temu, Lujekk napisał:

Nie wiem dokładnie, chyba banują tylko po mailu (np 10 kont na jednym mailu) to na te 10 leci

Bany lecą na tego samego maila, jak i również banują na powiązanie ip. Konto, które zostało złapane na boceniu, dostaje perm bana, postacie Twoje, które były powiązane logami typu handel, ip dostają bana na 14 dni :)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...