Skocz do zawartości

Projekt Serwera - poszukujemy wsparcia technicznego (sponsora)

Polecane posty

Cześć !  Piszę ten temat w imieniu całej społeczności "starych" /  nowych graczy Majkrafta, tj dokładnie Serwer Hardcore którego nazwy nie przytoczę.
Każdy kto chodź w sposób minimalny śledził powrót projektu "eskakaefa" wie jakie przy nim zbudowało się community oraz co działo się w środku, jako główny buntownik a zarazem "lider" community postanowiliśmy się odciąć od burdelu który tam się dzieje i spróbować znaleść porządną alternatywę, stąd też powstał pomysł na ten projekt, no ale może co do szczegółów.

- Projekt Hardcore - Będzie opierał się na bazie starych graczy oraz spokojnie zaciekawi aktualne community które aktualnie narzeka na brak "nowoczesnych serwerów"

Stąd też przechodząc do Meritum poszukujemy  tak zwanego Hostingu czy też Ogólnego Wsparcia tj, Wsparcia Technicznego, Infrastrukturę Serwerową oraz pomocy przy dopinaniu szczegółów.
Ja czy też osoby z naszego środowiskiem zajmą się sprawami Medialnymi (Gdzie nie brakuje nam rozgłosu oraz "jutuberów") oraz Organizacją Community (bo nikt tak na prawdę nie zrozumie gracza jak gracz)

Mamy pomysł który nie chce dokładnie tutaj opisywać lecz bardzo chętnie przedstawię go prywatnie czy to przez Ts/Discord/Skype/Fb....
Pomysł jest odświeżeniem Starego Majkrafta gdzie to X lat temu święcił swoje triumfy !

Kontakt: 
- Poprzez Discord  -  Finzek#1277
- Poprzez PW - Profil MPC

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

logo.png

Pani Kasia

Nie jesteś żadnym „liderem community”, nikt Cię nie zna. 

Dla starych graczy jest skkf, gdzie średnia wieku jest naprawdę wyższa niż gdzieś  indziej. 

Istnieje mnóstwo projektów serwerów hc. 

PS. pisze się znaleźć*

Dnia 5.09.2019 o 11:47, MiłoszRozwadow napisał:

Dla starych graczy jest skkf, gdzie średnia wieku jest naprawdę wyższa niż gdzieś  indziej. 

PS. pisze się znaleźć*

A kim Ty właściwie jesteś, co?

Twój post ma na celu ewidentnie rozśmieszyć i zniechęcić widownię.

Mnóstwo projektów serwerów hc? Podaj mi jeden, który byłby na tyle dobry, żeby odbić się w aktualnym czasie.

Pani Kasia

2 minuty temu, Ekrahb napisał:

A kim Ty właściwie jesteś, co?

Twój post ma na celu ewidentnie rozśmieszyć i zniechęcić widownię.

Mnóstwo projektów serwerów hc? Podaj mi jeden, który byłby na tyle dobry, żeby odbić się w aktualnym czasie.

kims kim jestem, a nie za kogo sie podaje.

nie wiem co jest tu smiesznego, jedynie chyba twoja wypowiedz.

skkf dziala i ma sie bardzo dobrze, mccw rowniez, powstaje fractionwar, i powstal serwerhardcore ktory mial juz pierwsza edycje.

Nie, kolego, akurat teraz dla mnie jesteś nikim.

skkf:

https://prntscr.com/p2yvjp

Nie wspominając już o hostingu.

mccw:

https://prntscr.com/p2yvph

https://prntscr.com/p2yvvu - to fajna rewelacja

SerwerHardcore, nie, edycja trwa, a graczy w nocy jest 2 tysiące. Tfu, 3 tysiące.

No bardzo mądrze, jak widzę, napisałeś o "liderze community", bo przecież przeczytałeś ze zrozumieniem. https://prntscr.com/p2z09n

Chodzi o stworzenie serwera, do którego gracze wrócą do gry po banie za śmierć, a nie jakiegoś serwerka, który wygląda na fajny, ale jest gównem.

Jak widać, serwery które podałeś stoją, i zaraz graczy nie ma, bo nikt im nie pokazuje, jakie to gildie mogą być zajebiste.

Panowie o co ta gówno burza i wypowiedzi które nie mają kompletnego związku z temate?

Dnia 7.09.2019 o 09:22, MiłoszRozwadow napisał:

kims kim jestem, a nie za kogo sie podaje.

nie wiem co jest tu smiesznego, jedynie chyba twoja wypowiedz.

skkf dziala i ma sie bardzo dobrze, mccw rowniez, powstaje fractionwar, i powstal serwerhardcore ktory mial juz pierwsza edycje.

Dnia 5.09.2019 o 11:47, MiłoszRozwadow napisał:

PS. pisze się znaleźć*

Piszę o community stricte ze skafa i mniejszej grupie z mchc, wypowiada się osoba która kompletnie nie wie co dzieje się w środowisku i jeśli dla ciebie serwery pokroju mccw czy jakis inne gówna mają znaczenie to odsyłam na stronę blazingpack tam znajdziesz mnóstwo IDENTYCZNYCH serewerów. 

Skaf przestał działać z jednej prostej przyczyny, nikt nie słuchał nas tj. "community" mimo wielu zapewnień i dyskusji z administracją nie zrobiono nic po naszej myśli.
jeśli nikt nie zna grupy ludzi z takich gildi jak SEXI,REKT czy LAJT niech idzię dalej grać na 3 dniowych edycjach na innych serwerach.

---------------------------

Co Do tematu, odezwały się do nas aktualnie 2 osoby z możliwością wsparcia lecz nadal jesteśmy otwarci na kontr oferty.
Ciężko w dzisiejszych czasach znaleść kogoś kto zaryzykuje i postawi cale community do góry nogami mimo że nasza grupa jest dosyć liczna.

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

logo.png

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...