Skocz do zawartości

Minecraft MMORPG

Czy zagrałbyś?

8 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy zagrałbyś na takim serwerze Minecraft?

• Tak
      4
    • Nie
      1
    • Nie wiem
      3

Polecane posty

Witam, chciałem się przedstawić jako były całkiem dobry twórca serwerów minecraft, kilkukrotnie posiadałem serwery Minecraft liczące ok 200 osób online na raz.  Przechodząc do sedna sprawy, chciałem się dowiedzieć jak aktualnie stoi sytuacja i aktywność graczy na Minecraft że względu na mój pomysł stworzenia serwera RPG w Minecraft który oparł bym chętnie na jakimś hard craft / drop i oczywiście zdobywanie doświadczenia jak i robienie questów. A mianowicie... 

Bylibyście zainteresowani gra na serwerze RPG opartym na logicznej rozgrywce opierającej się na rozwoju postaci poprzez robienie zadań, wbijaniu poziomów oraz przechodzenia lochów i innych tego typu rzeczy, oczywiście na starcie przewidywał bym górna półkę maksymalnie ok 50 poziomu maksymalnie i z każdym stopniem rozwijał projekt na bieżąco. 

Co tym sądzicie? 

11576_13_08_08_10_35_35.png

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

• 2 tygodni później...

Ilość roboty, którą trzeba włożyć w serwer jest wprost odwrotnie proporcjonalna do korzyści jakie można z takie serwera wyciągnąć + mają one krótką żywotność ze względu na raczej małe grono odbiorców. Nie warto się brać - i mówię to z doświadczenia

106071453484304291456.jpeg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...