Skocz do zawartości

Zostanę sponsorem poważnego serwera

Polecane posty

Coś o mnie

Witam, mam 23 lata nazywam się Grzegorz. Mieszkam w województwie Pomorskiem. Od 3 lat pracuję jako specjalista do spraw bezpieczeństwa informatycznego. Posiadam wiele serwerów które obecnie stoją nieużywane a powinny zarabiać na swoje utrzymanie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o mnie? Napisz do mnie w wiadomości prywatnej.

Plan

Planuję stworzyć sieć serwerów gier zaczynając od minecraft, cs:go, ts3. ( więcej informacji priv )

Poszukuję zarządców wraz z ekipami

W związku z powyższym poszukuję osoby która ma nie tylko pomysł ale gotową ekipę która podejmie się stworzenia serwera na najwyższym poziomie ta aby był wstanie zarobić na siebie i oczywiście na resztę ekipy.

Co oferuję?

Obecnie do zaoferowania mam kilka serwerów dedykowanych które mogę przeznaczyć w całości lub wydzielić ich część:

1. 40 x Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2690 v2 @ 3.00GHz (2 Sockets) + 64GB ramu + 512GB NVMe + 24TB SSD + 1PB HDD + łącze 10 Gbps

2. 24 x Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2630 @ 2.30GHz (2 Sockets) + 32GB ramu + 256GB NVMe + 24TB SSD + 1PB HDD + łącze 10 Gbps

3. 24 x Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2630 @ 2.30GHz (2 Sockets) + 32GB ramu + 256GB NVMe + 24TB SSD + 1PB HDD + łącze 10 Gbps

W skrócie oferuję:

- Profesjonalne podejście do tematu

- Pełne zaplecze IT

Oczekuję:

- Pełnego projektu serwera
- Posiadanie ekipy gotowej zarządzać serwerem

- mikrofon i komunikator

- zarobku na zasadzie - jeśli serwer zarobił więcej niż kosztuje miesięcznie reszta trafia do ekipy, do momentu gdy serwer będzie zarabiał mniej niż sam kosztuje to całość trafia na pokrycie kosztów serwera 

Pani Kasia

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...