Skocz do zawartości

Użycie dźwięku w skrypcie

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam.

Bardzo bym prosił,czy mógłby ktoś mi ogarnąć skrypt,chodzi o to żeby po pojawieniu się wiadomości że muszę wpisać kod był jakiś dźwięk,nwm nawet zombie czy coś.Nie chodzi o skrypt na serwer żeby każdy tak miał tylko dla mnie,gracza.

Z góry dziękuję za pomoc, załączam ss co się pojawia na czacie.

20190731_191842.png.b301fe0b11fa65c7920be935997c0979.png

20190811_184922.png

Edytowano przez Ziombex

Pani Kasia

Pani Kasia

Sprobowalem cos napisac... Nie jestem pewien czy dobrze to zrozumialem ale sam sprawdz.

Pastebin: https://pastebin.com/fhLDTamS Pastebin Raw: https://pastebin.com/raw/fhLDTamS

Przydatne Komendy:

1. /kod

2. /kod stworz

Jezeli chodzi o wiadomosci i tak dalej to powinienes dac rade sam ale wrazie co to pisz jak cos bedzie nie tak.

@Ziombex

@xKami o super a możesz mi jeszcze napisać w czym to odpalić mogę bo phyton coś mi się zepsuł i nie chce się włączyć ?

Odpalić? Chodzi o pluginy? Jak tak to chyba tylko 2 potrzebujesz: SkQuerry, Skript. 

Silnik? Minecraft Silnik? 

Napisz czy coś z tego. A jak nie to napisz dokładniej no średnio rozumiem znowu ????? @Ziombex

Edytowano przez xKami

Pani Kasia

@xKami Chodzi o to że chce to włączyć sobie,nie wgrywać na serwer czy coś.Gram na serwerze na którym pojawiają się te kody do wpisywania i chciałbym żeby pojawiał się dźwięk kiedy muszę wpisać ten kod.

Sorry jeśli wprowadziłem cię w błąd ?

Aaaaaaa to tak się chyba nie da. Musiałoby to być chyba że strony serwera  jeżeli chodzi o skrypt do Mc. A w Pythonie i tp raczej Ci nie pomoge

2 godziny temu, Ziombex napisał:

@xKami Chodzi o to że chce to włączyć sobie,nie wgrywać na serwer czy coś.Gram na serwerze na którym pojawiają się te kody do wpisywania i chciałbym żeby pojawiał się dźwięk kiedy muszę wpisać ten kod.

Sorry jeśli wprowadziłem cię w błąd ?

Chodzi Ci o to, abyś został powiadomiony poprzez dźwięk o evencie?

Można to zrobić za pośrednictwem clienta, można nawet zrobić tak, że automatycznie odczytuje i wpisuje kod.

Jeśli jesteś zainteresowany, odezwij się w wiadomości prywatnej bądź na discordzie.

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...