Skocz do zawartości

Czy metin2mod.tk jest bezpieczny?

Polecane posty

Siema

Takie krótkie szybkie pytanie czy metin2mod.tk zawiera w sobie jakieś trojany wirusy? Czy można go bezpiecznie zainstalować na komputerze? Używałem go dobre pare lat wstecz ale chciałbym wiedzieć czy nadal jest wolny od wirusów?

Pozdrawiam

Pani Kasia

Jeśli wirusem nazywasz keylogger, to tak. Jest bezpieczny i zapewne nie ma żadnych keyloggerów. Konta Ci nikt nie ukradnie, a szczególnie Twoich nic niewartych yangów, czy fmsa, o ile pobierasz moda ze strony kamera.

Jeszcze coś do wirusów, a mianowicie, jeśli antywirus Ci zeskanuje i wykaże jakieś złe rzeczy w modzie kamera, wyłącz antywirusa.

Pani Kasia

Tak jest bezpieczny, nic ci nie grozi ? 

Pani Kasia

2 godziny temu, wiktrel napisał:

szybko bana dostaniesz niestety to już nie te czasy ? i bez płatnego bota który jest zabezpieczony poleci ban 

Widać że nie grałeś

90% graczy jak nie więcej to boty, więc coś szybko banów nie dostają. (W sumie zależy ile według Ciebie jest szybko np. kilka lat)

Autor tematu Napisano (edytowany)

dobrze że nie ma keyloggerów, ale rozumiem, że innych trojanów czy czegoś też nie zawiera ten mod. Planuje ściągać z metin2mod.tk

Edit: ściągnąłem ten plik a starym lapku, i wrzuciłem na virustotal.com, i wykryło kilka wirusów w tym trojana

Edytowano przez mpckox123
ostatnie zdanie

Pani Kasia

4 godziny temu, mpckox123 napisał:

dobrze że nie ma keyloggerów, ale rozumiem, że innych trojanów czy czegoś też nie zawiera ten mod. Planuje ściągać z metin2mod.tk

Edit: ściągnąłem ten plik a starym lapku, i wrzuciłem na virustotal.com, i wykryło kilka wirusów w tym trojana

Spójrz na to:

https://prntscr.com/orshsj

Ekrahb, dzieki za odpowiedz ale chodzilo mi o to czy to nie stwarza zagrozenia dla komputera a wylaczajac antywirusa moge zlapac trojana ktorego wykryl virustotal.com, dlatego zakladalem ten temat xd, a o bana sie nie boje bo znajomy uzywal w czasach swietnosci metina i do tej pory ma to konto bez bana 

12 minut temu, mpckox123 napisał:

Ekrahb, dzieki za odpowiedz ale chodzilo mi o to czy to nie stwarza zagrozenia dla komputera a wylaczajac antywirusa moge zlapac trojana ktorego wykryl virustotal.com, dlatego zakladalem ten temat xd, a o bana sie nie boje bo znajomy uzywal w czasach swietnosci metina i do tej pory ma to konto bez bana 

Nie każdy "trojan", którego wykrywa jakiś antywirus jest trojanem.

Dzięki za odpowiedzi, generalnie chciałem wiedzieć czy mod nie zagraża bezpieczeństwu komputera, i hasłom do innych stron i witryn, temat chyba do zamknięcia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...