Skocz do zawartości

zx

Polecane posty

xxx

DELETE THIS!

NIEDŁUGO WRACAMY!

SKYBLOCK FOREVER!

TYM RAZEM LEGIT FULL SERVER ❤️

Edytowano przez Adrian327d

371007.gif

xDDDDDDDDDDD

Przed chwilą przeczytałem "Skyblock ssie". Przyznam, że jeszcze wtedy nie miałem na nosie okularów ??

Fajny koniec z zapamiętywaniem komend xDDD Nie wiem, czy to dobry pomysł.

image.png

Skrypty to nie pluginy ?

Polecam serwer, dobry skyblock :)

@Ekrahb W sumie ani razu tak nie przeczytałem ? Jest to skrót od Sentymentalne Granie: Strategiczne i Ekonomiczne. Tak kiedyś mi się urodził pomysł do zabawy z serwerami, stronami i tak zostało ?.
Fakt, lista pluginów robi out, bo zaraz się kilka zmieni ?
Czemu ./menu z wszystkim co graczowi potrzebne to zły pomysł? Jak wbijasz komuś na serwer, to pierwsze co to ./plugins ./help ./is help ./crazye .... itd. Tutaj masz wszystko podane na tacy.

Dzięki za miłe słowa. Niestety muszę dopracować jeszcze serwer, bo brak w nim balansu, okazało się, że Kochany battlepass masz bug, że wyciągasz z niego wyzwania w postaci bloku i możesz go użyć do wszystkiego... Sklepik, który był musiał wylecieć, bo coś w nim było nie tak... Także można grać testować, a ja w między czasie będę kombinować ;x

UPDATE!

BattlePass już działa!

371007.gif

Napewno sam robiłeś ten serwer...

Nie dawno na MCMARKET Patrzylem na SetUPy skyblocka, i zaprezentował się on na twoim serwerze.

Przetłumaczyłeś to poprostu i chcesz za to zarabiać. Nie wiadomo, może nawet pobrałeś ten setup z blackspigota...

Oto dowody:

Cytat

Skrypty to nie pluginy ?

Polecam serwer, dobry skyblock :)

Chyba dobry Setup ,pozatym skrypt też pewnie nie jest jego.?

Cytat

Chcesz przyczynić się do rozwoju serwera i otrzymać za to nagrody? 

* Każdy, kto znajdzie nie przetłumaczony tekst, błąd w tłumaczeniu lub zaproponuje lepsze tłumaczenie, otrzyma nagrodę w grze! Więcej informacji na Discord na kanale #tłumaczenia
* Każdy kto znajdzie błąd w działaniu serwera (popsuty elementu GUI, brak nagrody za wyzwania itd.) również otrzyma nagrodę! Więcej informacji na kanale #błędy
* Dla łowców oszustów i strażników czatu, również przewidziane nagrody! Więcej informacji na kanale #skargi

Nie powinieneś mieć błędów w GUI w setupie za 28,93 zł ?

Nie ładnie!

więcej osób trzeba na serwerze poniżej UwU

craftcade.png

• Aive zmienił tytuł tematu zx
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...