Skocz do zawartości

zx

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

xxx

DELETE THIS!

NIEDŁUGO WRACAMY!

SKYBLOCK FOREVER!

TYM RAZEM LEGIT FULL SERVER ❤️

Edytowano przez Adrian327d

371007.gif

Pani Kasia

Autor tematu Napisano (edytowany)

Mała przerwa techniczna.

Koniec.

Naprawiono sklep.

Edytowano przez Adrian327d

371007.gif

xDDDDDDDDDDD

Przed chwilą przeczytałem "Skyblock ssie". Przyznam, że jeszcze wtedy nie miałem na nosie okularów ??

Fajny koniec z zapamiętywaniem komend xDDD Nie wiem, czy to dobry pomysł.

image.png

Skrypty to nie pluginy ?

Polecam serwer, dobry skyblock :)

Pani Kasia

@Ekrahb W sumie ani razu tak nie przeczytałem ? Jest to skrót od Sentymentalne Granie: Strategiczne i Ekonomiczne. Tak kiedyś mi się urodził pomysł do zabawy z serwerami, stronami i tak zostało ?.
Fakt, lista pluginów robi out, bo zaraz się kilka zmieni ?
Czemu ./menu z wszystkim co graczowi potrzebne to zły pomysł? Jak wbijasz komuś na serwer, to pierwsze co to ./plugins ./help ./is help ./crazye .... itd. Tutaj masz wszystko podane na tacy.

Dzięki za miłe słowa. Niestety muszę dopracować jeszcze serwer, bo brak w nim balansu, okazało się, że Kochany battlepass masz bug, że wyciągasz z niego wyzwania w postaci bloku i możesz go użyć do wszystkiego... Sklepik, który był musiał wylecieć, bo coś w nim było nie tak... Także można grać testować, a ja w między czasie będę kombinować ;x

UPDATE!

BattlePass już działa!

371007.gif

Napewno sam robiłeś ten serwer...

Nie dawno na MCMARKET Patrzylem na SetUPy skyblocka, i zaprezentował się on na twoim serwerze.

Przetłumaczyłeś to poprostu i chcesz za to zarabiać. Nie wiadomo, może nawet pobrałeś ten setup z blackspigota...

Oto dowody:

Cytat

Skrypty to nie pluginy ?

Polecam serwer, dobry skyblock :)

Chyba dobry Setup ,pozatym skrypt też pewnie nie jest jego.?

Cytat

Chcesz przyczynić się do rozwoju serwera i otrzymać za to nagrody? 

* Każdy, kto znajdzie nie przetłumaczony tekst, błąd w tłumaczeniu lub zaproponuje lepsze tłumaczenie, otrzyma nagrodę w grze! Więcej informacji na Discord na kanale #tłumaczenia
* Każdy kto znajdzie błąd w działaniu serwera (popsuty elementu GUI, brak nagrody za wyzwania itd.) również otrzyma nagrodę! Więcej informacji na kanale #błędy
* Dla łowców oszustów i strażników czatu, również przewidziane nagrody! Więcej informacji na kanale #skargi

Nie powinieneś mieć błędów w GUI w setupie za 28,93 zł ?

Nie ładnie!

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...