Skocz do zawartości

My Fantasy Online 3 - gra podobna do Margonem

Polecane posty

cześć. zapraszam chętnych do gry w MFO3, gra podobna do Margonem. wiem, że trochę tibijczyków też w nią gra/grało ? gra ma już kilka lat ale nadal jest szansa dogonić starych wyjadaczy. na forum mfo3 coraz częściej testerzy i moderatorzy wypowiadają się o nowej aktualizacji, która prawdopodobnie ma wejść albo pod koniec roku, albo na początku przyszłego roku. 

link do solucji gry: https://forum.mfo3.pl/forumdisplay.php?121-Solucja-gry
link do poradników: https://forum.mfo3.pl/forumdisplay.php?72-Poradniki

link do poradnika wideo jak zacząć efektywnie gre: https://www.youtube.com/watch?v=JiQArWMAork

link do rejestracji i mojego profilu: https://mfo3.pl/

dla osób które będą aktywne, nie będzie dla mnie problemem aby przekazać znaczne wartości złota czy też wartościowych przedmiotów. 

mój nick w grze: vilo

tak naprawdę gra zaczyna się na 65 lvlu czyli obecny max level na którym dostajemy normalnie liczone punkty doświadczenia. ponieważ po wbiciu 65 lvl zdobywamy expa dużo, dużo wolniej. na 65 lvlu otwierają nam się nowe drogi. możemy znaleźć ekipe i codziennie wymieniać mini bossy. możemy razem expić i respić minibossy, dropić z nich drogocenne przedmioty i sprzedawać. a można i wbić np tylko 20 lvl i codziennie walczyć na arenie i mieć satysfakcje z łojenia innych graczy. na targu można kupić walute premium za zdobyte złoto, także nie ma potrzeby wydawania złotówek. ci co wbili te wyższe lvle jak 65, 66, 67, 68 to są właściwie sami +18 gracze, także można i normalnie popisać z takimi osobami, pogadać o grze itp. społeczność jest bardzo sympatyczna. ja na początku nie skupiałem się na fabule, dążyłem do tego aby jak najszybciej wbić ten 65 lvl... i co.. wbiłem 65 lvl i przestałem grać na pół roku ? ale znów mnie wciągnęło i kończę robić fabułę. praktycznie każdy krok, co trzeba zrobić, gdzie pójść, co wziąć jest rozpisane w poradnikach, tzw. solucje. są solucje do każdego miasta. można robić wszystko według tych poradników i robić 100% fabuły w ten sposób, a można i grać według własnej drogi i omijać te mniej interesujące wątki. gra jest naprawdę ciekawa i ma do zaoferowania wiele. jest też ogrom poradników na forum. dosłownie do każdego bossa, minibossa jest poradnik. jest opisane jakich technik używa boss, jaki ekwipunek ubrać na walkę z nim. codziennie przybywa nowych graczy. jak ktoś do mnie pisze to zawsze staram się pomóc, jak widzę, że ktoś komu pomogłem wbija regularnie do gry, wbija następne lvle, to sam do niego zagaduje i oferuje że kupie mu jakieś eq czy zdolności, czy też po prostu dam trochę pieniędzy, pomogę z mini bossami. nie będę ukrywał, że za rejestracje z mojego linku i pod warunkiem osiągnięcie konkretnych leveli ja otrzymam trochę waluty premium, dlatego też z chęcią się odwdzięczę i pomogę jak tylko będę umiał. gra jest naprawdę ciekawa i z pewnością zasługuje na większą grywalność. podobno pod koniec roku ma wejść spora aktualizacja na którą między innymi składa się nowe miasto nordia. także to też będzie powód aby starzy wyjadacze wrócili. gorąco zachęcam do gry w mfo3 jest to obecnie moja ulubiona gra ?

Edytowano przez vilo jedyny
zakaz wstawiania reflinków

• Aive zmienił tytuł tematu My Fantasy Online 3 - gra podobna do Margonem

Fajna gierka ale te bossy strasznie trudne bynajmniej dla mnie (Ubij 2 banitów po ok 3,5k HP z 1200 HP) xD

11 minut temu, Lujekk napisał:

Fajna gierka ale te bossy strasznie trudne bynajmniej dla mnie (Ubij 2 banitów po ok 3,5k HP z 1200 HP) xD

Lujek gramy? ?

banner.gif

zachęcam do gry ? co do banitów prosta sprawa wystarczy dobrać odpowiedni ekwipunek, ewentualnie wbić kilka poziomów wyżej ? tu moja walka: https://mfo3.pl/r/bf0aa0463

dla każdego chętnego przedstawię propozycję jak osiągnąć 30 lvl w max 2 tygodnie, grając np. rano i wieczorem. chodzi o to aby wykorzystywać całą energię. jest jej do wykorzystania 400 w ciągu doby.

wystarczy około 10 minut aby zużyć tę energię więc gierka nie pochłania wiele czasu ? oczywiście im dłużej gramy, zdobywamy nowe lvle, zdolności, przedmioty, odblokowujemy nowe tereny gra staje się ciekawsza i wciąga na dłużej ? wspólne bicie mini bossów z ekipą ? fajna sprawa. gra ma potencjał aby odżyć - wszystkie gwiazdy na niebie wskazują iż w niedalekiej przyszłości będzie update dodający nowe miasto. serdecznie zachęcam do gry, każdemu poleconemu czy też nie - z chęcią pomogę i podeślę info jak efektywnie zacząć grę. 

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, potrzebuje ekwipunku czy trochę złota, to mój nick w grze: vilo

chętnie pomogę w miarę możliwości. proszę pisać wiadomości ?

do osób które rejestrowały się z linka sam się odzywam, ponieważ widzę w panelu nick osoby. 

jak ktoś ma ochotę nadrobić szybko lvl i chciałby zacząć "z przytupem" to opracowałem plan, dzięki któremu w maksymalnie 7 dni można osiągnąć 30 lvl przy założeniu: grając 2 razy dziennie. w ciągu doby regeneruje się 400 energii. więc aby wykorzystać całą dobrze jest wykorzystać energię rano i wieczorem ?proszę o kontakt w grze to podam konkretne informacje co i jak i gdzie ?

na forum są poradniki absolutnie do wszystkiego. do każdego bossa, mini bossa jest poradnik jak się na niego ubrać, jakich zdolności używa boss, jakie przedmioty można zdobyć po wygranej. wszystkie questy są opisane. jest też kompletna solucja każdego z miast - można grać według solucji otwierając wszystkie skrzynki na każdej mapie, można robić wszystkie questy, grać zgodnie z fabułą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...