Skocz do zawartości

Szukam zaproszenia na ŚP

Polecane posty

Chciał bym dostać się na świat prywatny w Margonem fajnie by się pograło no świecie z zasadami. Jestem też chętny do współpracy w margonem razem na tym świecie. Pomoże ktoś? 

Pani Kasia

To może po prostu spędź dwa dni na forum gry i zdobądź trochę reputacji. W "WPW" dziennie możesz dojść do 50, a nawet więcej. Przy czym przeważnie założyciele takich światów oczekują tylko 30 pkt. oraz braku konta na Syberii lub innym śp.

Ale nie za bardzo wiem co mam tam pisać i na jakie tematy sie udzielać.

Poza tym próbowałem teraz trochę po pomagać na tym forum ale po 

1 Jest mało tematów przynajmniej na tych co mogę pisać

2 Napisałem kilka i nikt nie dał repa+

8 godzin temu, sk8erace1 napisał:

To może po prostu spędź dwa dni na forum gry i zdobądź trochę reputacji. W "WPW" dziennie możesz dojść do 50, a nawet więcej. Przy czym przeważnie założyciele takich światów oczekują tylko 30 pkt. oraz braku konta na Syberii lub innym śp.

Pani Kasia

Bo do zdobywania reputacji służy w/w tenat. Tam odpowiada się dosłownie na każdy temat związany z grą. Pisanie tematów nie ma sensu, ponieważ już na wszystko są napisane przez starych wyjadaczy 

45 minut temu, sk8erace1 napisał:

Bo do zdobywania reputacji służy w/w temat. Tam odpowiada się dosłownie na każdy temat związany z grą. Pisanie tematów nie ma sensu, ponieważ już na wszystko są napisane przez starych wyjadaczy 

W sensie źle to trochę napisem w sensie że nie mogę pomagać bo dział forum na jaki mam dostęp to pierwsza pomoc a tam wszystko prawie zamknięte wątki a na resztę nie mogę pisać bo trzeba mieć na większości, przynajmniej jeden punkt reputacji nie wiem czy zrozumiesz

Pani Kasia

aaaa i co mam tam napisać ? 

15 minut temu, sk8erace1 napisał:

Nie wiem, czy wiesz, ale temat "Wszyscy pomagają wszystkim" jest właśnie w pierwszej pomocy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...