Skocz do zawartości

Oferują pomoc w budowaniu oraz skryptach/pluginach

Polecane posty

Witam, z powodu braku zajęcia i marnotracwa czasu w sposób nic nierobienia mam ofertę DLA WAS! :D
Jeśli jakiś serwer poszukuje osoby która zajmuje się ozdabianiem budowli lub budowanie tzw. "szkieletów" budowlanych(zarysy) może napisać do mnie prywatną wiadomość na forum lub np. na discordzie który jest podany na moim profilu(nie wspominam o steamie ;p).
To samo tyczy się jeżeli ktoś szuka osoby od tworzenia serwera ze strony technicznej czyli wgrywanie dobrych pluginów i edytowanie ich pod serwer z 99% dokładnością(no jakiś błąd ma prawo się wkraść ale specjalnie sprawdzam pluginy i gdy taki błąd zostaje zauważony jest poprawiany), albo może osoba od pisania skryptów? Skrypty to najprostsze zadanie z tej trójki, w skrócie skrypty odpowiadają za komendy np. /spawn, /pomoc, /report, /vip itd. co nie jest trudne a na każdym serwerze. Czekam na propozycje współpracy a tymczasem żegnam i do kolejnego posta! :D

• Rayzer. zmienił tytuł tematu Pomoc Budowniczego / Edytor pluginów oraz Pisarz Skryptów
57 minut temu, sk8erace1 napisał:

Posiadasz jakieś portfolio?

Ogółem jestem grafikiem lecz coraz mniej zgłoszeń a to taka moja "pasja", więc nie mam portfolio jeśli chodzi o ten temat.

• sk8erace1 zmienił tytuł tematu Oferują pomoc w budowaniu oraz skryptach/pluginach
  • 3 tygodni później...
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...