Skocz do zawartości

Jaki VPN wybrać do m2boba?

Polecane posty

A pomyślałem, że wrócę na PL'a ewentualnie ten EU.

Jakiś VPN za w miarę przystępną cenę? 

I planuje lecieć na M2Bobie, dawno temu korzystałem, sprawował się dobrze. I jeszcze pamiętem stary EasyMetin2, też kozak był. 

wyznawca gier PC, użytkownim typu: "nie wiem ale się wypowiem", hejter EA, weteran gier moba, wierny kibic zwycięskich drużyn, czasami troll.

• Aive zmienił tytuł tematu Jaki VPN wybrać do m2boba?
39 minut temu, TheKrabik napisał:

Jak dla mnie najlepszy vpn to protonvpn

A ty lecisz na m2bobie?

wyznawca gier PC, użytkownim typu: "nie wiem ale się wypowiem", hejter EA, weteran gier moba, wierny kibic zwycięskich drużyn, czasami troll.

:O

I jak wygląda sytuacja z botami na PL?

Bez cheatów to ja sobie pogrywam na Singapurskim metinie - metin2 sg, niedługo s2 startuje. 

To oficjalny serwer i w miare tam boty karają, support bardzo aktywny co bardzo cenię. także polecam.

Sam puszczam boty na PL'u, zdarza się że banują te boty ale to zależy od szczęscia.

Używam m2boba na lapku a potem jak uzbieram itemy/yangi to przekładam na inne konto z włączonym windscribe (vpn) zeby bana za powiazanie nie było.

Powiedzmy puszcze 6 botów do 30lv z czego 1/2 pewnie bedą zbanowane.

Edytowano przez Nathan.

2ez7fhs.jpg

@Nathan.

No ja mam taki plan, żeby grać se normalnie na swoim stacjonarnym, a boty puszczać na laptopie jak do roboty pójdę, oczywiście tu na VPNie.

Kase bym przekładał stawiając sklep głównym kontem i jakieś ceny z dupy jakichś tam itemków, dodając do ich wartości 0 z tyłu.

Tylko na laptopie mam bodajże 3gb ramu czy coś takiego i tam XP jest, bo kiedyś 7 była chciałem formata zrobić a miałem tylko XP na płytce :D, dzisiaj jak wróce to robie formata i kupuje VPN i m2boba i jazda przez weekend. Chociaż byle by ten jeden/dwa boty latały i kasy coś wpadało żeby wspierać główne konto.

@jaki plan płacenia masz tego windscribe?

Edytowano przez bylduda

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...