Skocz do zawartości

[1.12.2][Skyblock] mc-familia

Polecane posty

• Rayzer. zmienił tytuł tematu [Zapowiedź][1.12.2][Skyblock] mc-familia.pl

Taki sam skyblock, jak te inne, co teraz wszyscy robią. Nie ma nic nowego, sklepy w gui to te wzięte z pomysłu izihace, osiągnięcia, to ma mnóstwo serwerów skyblock. Sklep w gui - każdy serwer. skyblock.  Pety - tego akurat używają przeważnie duże serwery, bo właściciele tych małych nie umieją odpalić notepad++.  Enchanty w gui, to też przejadły pomysł.  Ulepszanie pieców jest już znane od.. od długo. Skiny bez premium - skinrestorer i jazda.. Ulepszony system wysp - w sumie ciekawe, ale nic nowego na serwerze nie ma.

Niby pograć można. Jacyś gracze na pewno wpadną i zostaną na dłużej. Ja też, jakbym miał możliwości, to bym sobie pograł, bo czemu nie, ale tylko, jakbym miał pewność, że serwer nie upadnie po miesiącu, bo nie lubię, jak mi wyspa ucieka razem z całym serwerem w otchłań pustki.

Serwer można polecić, chociaż rozgrywka według mnie, raczej standardowa, jak na te czasy.

Powodzenia i musztarda.

• sk8erace1 zmienił tytuł tematu [1.12.2][Skyblock] mc-familia

@donek15,

Usnąłem z nazwy tematu przedrostek "zapowiedź", ponieważ serwer już wystartował. Na następny raz zgłoś swój post z prośbą o zmiane nazwy.

Co do serwera. Wpadłem i pograłem dwie godzinki, jestem pod miłym wrażeniem. Dużo nowości, które nie są jakieś niedopracowane - wręcz przeciwnie. Polecam dla każdego zapaleńca skyblocków.

• 2 miesięcy później...
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...