Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mam problem Bo zamiast literek i cyferek wyskakuje mi jakies dziwne znaczki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może łaskawie poinformujesz gdzie wyskakuje bo jakoś nie widać byś miał problemy z pisaniem. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano
1 godzinę temu, Ktosiu napisał:

Może łaskawie poinformujesz gdzie wyskakuje bo jakoś nie widać byś miał problemy z pisaniem. 

w generatorze 

Opublikowano

No dalej załącz myślenie i wygeneruj w CZYM  ?    Co to jest generator ? 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano
1 godzinę temu, Ktosiu napisał:

No dalej załącz myślenie i wygeneruj w CZYM  ?    Co to jest generator ? 

w generatorze kont ktory napisalem z kolega wszystko dzialalo a dzisiaj odpalilem i nie dziala 

Opublikowano

Czyli my mamy wiedzieć w czym problem w programie jaki napisałeś ?  Na forum sami chyab tylko znawcy co potrafią wywróżyć kod  z niczego na podstawie nazwy GENERATOR KONT .

To chyba śmieszna ale nie mając pojęcia co sam  namieszałeś w kodzie nie jest w stanie nikt pomóc .   


Twój kod to szukaj sobie w nim błędów. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano
1 godzinę temu, Ktosiu napisał:

Czyli my mamy wiedzieć w czym problem w programie jaki napisałeś ?  Na forum sami chyab tylko znawcy co potrafią wywróżyć kod  z niczego na podstawie nazwy GENERATOR KONT .

To chyba śmieszna ale nie mając pojęcia co sam  namieszałeś w kodzie nie jest w stanie nikt pomóc .   


Twój kod to szukaj sobie w nim błędów. 

chodzi mi tylko o to czy to moze bbyc jakis problem z czcionka czy cos innego 

Opublikowano

Mi też chodzi tylko o to że nie wiadomo o co chodzi nie wiedząc co robisz i z czego korzystasz.   

 

Po prostu napisałeś post typu zepsuł mi sie telewizor i jak go mam naprawić mając schemat  budowy silnika odrzutowego który wszyscy powinni znać. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...