Skocz do zawartości

Czy ten Skin Changer jest legit?

Polecane posty

Witam!

Od razu piszę, jeżeli masz pisać, że dostane vac bana za skin changera - spadaj z tego tematu. Valve nie prowadzi polityki banów za skin changera tylko je wyklucza z użycia. Tutaj zwracam się do was z prośbą o sprawdzenie i zweryfikowanie injectora oraz samego skin changera pod względem, czy tam nie ma czegoś typu cheat, który jest wykrywany jako nielegalany, ale nie używany przez nas w grze, tak jak ostatnio poleciała fala banów za właśnie tego typu zajścia.

Otóż od dawna chciałem mieć skin changera. Pobrałem takiego jednego, ale to nie jest normalny skin changer, tylko skin changer ze strony oraz z injectorem. Na dole macie linka. Injector to host.dll . CHodzi mi o to, czy to jest legit, bo niedawno była sytuacja, że injector czy skin changer miał ukryte cheaty, rozpoznano kod i poszly vac bany. Używać tego, czy nie? Ewentualnie, czy jak grałem z 4/5 h to dostane VACa? Z góry dzięki.

Owy jutuber* gra już 8 dzień na skin changerze i vaca nie ma, ale coś nie wierze, codziennie robi strumyki po 2-3 godziny.

Edytowano przez ZinkQ

3 minuty temu, TheKrabik napisał:

Dokonujac jakich kolwiek zmian w kodzie gry mozesz spodziewac sie vac bana.

Ale mówią defacto "Za skin changera nie ma vaca". Bo za samego skin changera nie ma vaca tylko wywala vac errora, a tutaj tak nie jest. Ewentualnie jak można tego uniknąć. 

To co napisałeś wyżej sam wiem. Ale pamiętam mój brat grał 1,5 roku na wallhacku i kiedy ja zacząłem z niego korzystać, a wtedy byłem głupi i nie kryłem się z nim, dawałem shoty przez ściane scanem to poszedł overwatch ban, a był on darmowy....

Edytowano przez ZinkQ

Skoro wywala ci vac errory to juz mozesz sie pozegnac z kontem. Predzej czy pozniej owy skinchanger trafi na liste vac i wtedy najprawdopodobniej polecisz na fali banow. Kazdy skinchange, multicheat, wh czy inne tego typu bajerki trafiaja na liste vac. Jak nie na tej aktualizacji to na nastepnej.

unknown (2) (1).png

4 minuty temu, TheKrabik napisał:

Skoro wywala ci vac errory to juz mozesz sie pozegnac z kontem. Predzej czy pozniej owy skinchanger trafi na liste vac i wtedy najprawdopodobniej polecisz na fali banow. Kazdy skinchange, multicheat, wh czy inne tego typu bajerki trafiaja na liste vac. Jak nie na tej aktualizacji to na nastepnej.

Masz raka ziommmmmmmmm! Mówiłem ci, że nie wywala vac errora, bo to jest do gry aplikowane przez injectora. Jeżeli tak, to gdzie są moje poprzednie próby ze skin changerami, gdzie już dawno one nie działają, to te ruskie przed 2 lat, kiedy tam mnie zawsze wywalało i dawało vac errora. Chodzi mi o sprawdzenie tego, czy te pliki nie mają dodatkowej funkcji, która jest uważana za cheata. Bo jakoś za samego skin changera vaca nie ma. Aktualnie Valve prowadzi politykę, że za to vaca nie ma. Fala banów poszła, bo rozpoznali kod skin changera w którym był nieużywany cheat, ale wykrywalny. Ktoś poprostu chciał zaszkodzić. Jeżeli chodzi o to, że w następnej aktualizacji mają dostać bana wszyscy co używali skin changera, to 1/5 graczy ma bana.... Dlatego Valve nie prowadzi polityki banowania skin changerów tylko działa na ich niekorzyść wywalając vac errory co uniemożliwia ich używanie.

Proszę o opinie osoby, która się na tym zna, a nie jakiegoś randoma!

Edytowano przez ZinkQ

Piszesz z taka skladnia ze idzie sie pogubic w tym co piszesz. Jedynym randomem w tym temacie  jestes Ty. Tluamcze ci kurwa jak debilowi 2 raz, ze za skinchangera tez mozesz dostac banicje i predzej czy pozniej ja dostaniesz. Cos ci mam jeszcze wytlumaczyc jak dziecku?

Edytowano przez TheKrabik

unknown (2) (1).png

2 minuty temu, TheKrabik napisał:

Piszesz z taka skladnia ze idzie sie pogubic w tym co piszesz. Jedynym randomem w tym temacie  jestes Ty. Tluamcze ci kurwa jak debilowi 2 raz, ze za skinchangera tez mozesz dostac banicje i predzej czy pozniej ja dostaniesz. Cos ci mam jeszcze wytlumaczyc jak dziecku?

Wiem swoje, ty się nie znasz, proszę o opinie eksperta, nie randoma.

• N3ST0 zmienił tytuł tematu Czy ten Skin Changer jest legit?

Zważajcie na słowa jakie piszecie, bo forum nie toleruje takich zwrotów do innych użytkowników. 

@TheKrabik przede wszystkim VAC ERROR, potrafi wywalić każdemu i to nie jest nic strasznego, nie musi się żegnać z kontem. 

Cytat

za skinchangera tez mozesz dostac banicje i predzej czy pozniej ja dostaniesz

Właśnie sprawa ma się tak, że prędzej bana nie dostanie niż go dostanie. Nie znam przypadku, żeby ktoś dostał VACa za podmianę skinów, sytuacja nigdy nie była jasna, w grę zawsze wchodził jakiś inny czynnik. Valve nakłada VAC, jeżeli gracz przez modyfikacje osiąga przewagę nad innymi, w tym przypadku, żadnej przewagi nie ma. 

@ZinkQ przeczytaj temat, w którym został udostępniony skin changer. Masa opinii i ilość komentarzy sama powinna dawać Ci do myślenia, że jest wszystko w porządku. Dodatkowo wątek wisi od dwóch lat i do tej pory nie został zdjęty. Jeżeli chcesz z niego korzystać, to dobrze zapoznaj się z instrukcją obsługi, żeby później nie było różnych niespodzianek. 

Spoiler

Sam nigdy z żadnych modyfikacji nie korzystałem i korzystać zamiaru nie mam, nie widzę w tym sensu. 

185241494535326637230.png

Była kiedyś fala Vaców za pewnego skin changera więc pobieranie pierwszego lepszego z sieci nie jest mądre . Więc nawet jak przegrasz 1000 godzin na jednym i nagle dostaniesz vac bana to nie miej pretensji do innych tylko do siebie i do valve , że wykryła nie wykrywalnego :)

Jak się podoba to zostaw rekację

17 godzin temu, gruby12393 napisał:

Była kiedyś fala Vaców za pewnego skin changera więc pobieranie pierwszego lepszego z sieci nie jest mądre . Więc nawet jak przegrasz 1000 godzin na jednym i nagle dostaniesz vac bana to nie miej pretensji do innych tylko do siebie i do valve , że wykryła nie wykrywalnego :)

Kolego, fala vaców była za skin changera w którym był nieużywany cheat, a owy był wykrywalny. Ktoś sobie po prostu zrobił psikusa i wstawił do SC jakiegoś aima, którego nie używałeś. Polityka valve mówi, że nie banują za coś, co nie wspomaga gry. Jeżeli nic ci to nie daje w grze, żeby być lepszym bana nie dostaniesz...

2 godziny temu, ZinkQ napisał:

Kolego, fala vaców była za skin changera w którym był nieużywany cheat, a owy był wykrywalny. Ktoś sobie po prostu zrobił psikusa i wstawił do SC jakiegoś aima, którego nie używałeś. Polityka valve mówi, że nie banują za coś, co nie wspomaga gry. Jeżeli nic ci to nie daje w grze, żeby być lepszym bana nie dostaniesz...

"więc pobieranie pierwszego lepszego z sieci nie jest mądre "

Dziękuję .Ja swój temat zamykam

Edytowano przez gruby12393

Jak się podoba to zostaw rekację

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...