Skocz do zawartości

Jakie są wymagania Army III?

Polecane posty

Siemanko ludzie sprawa jest prosta czy jest ktoś w stanie mniej więcej chociaż podać mi wymagania army 3? ja wiem ze są na stronach o gierkach itp ale to co jest tam pokazane to pisał chyba jakiś 5 latek bez rąk

Pani Kasia

Zalezy co chcesz osiagnac, czy zalezy ci na minimalnej grafice w 30 fps czy na czym. Wez to opisz bo nikt tu nie jest jakas kurde wrozka zebuszka zeby wiedziec co ci w glowie siedzi.

Edytowano przez pannikodem
lekki wulgaryzm

unknown (2) (1).png

no chodzi o to że sprzęt jest git a czego bym nie ustawił to 25 fps i nie wiem czy to ja mam jakiegoś raka czy ta gra na chuj wie jakie wymagania

Pani Kasia

Gra głównie leży na procku, więc jak masz słaby procesor z słabym IPC to co byś nie robił to i tak gra będzie chodziła strasznie, szczególnie w takich trybach jak KOTH - na spawnie wszystko super, wchodzisz do miasta i pyk 30fps.

Arma 3 to ogólnie stan umysłu - czasem ustawienie kilku opcji na ultra dawało więcej fpsów niż wszystko na low. Kiedyś się po prostu ustawiało większość rzeczy na high/very high/ultra, bo jak się ustawiało niżej to nagle procesor zajmował się tymi pierdołami. Największy boost wydajności natomiast dawało zmniejszenie odległości rysowania.

ProfilingBranch nadal jest aktualny, tutaj więcej info - https://community.bistudio.com/wiki/Arma_3_Steam_Branches#Arma_3

Pani Kasia

no ok bo ogólnie sytuacja wygląda tak mój pc Cpu: amd fx-6300 gpu: msi rtx 2060 6gb ram: 16gb 2133mhz DDR3 i  jakaś tam płyta gigabyte na tym laguje i teraz pytanie bo składam nowego dziada i czy bedzie działać normalnie cpu: intel i7 9700k gpu rtx 2060 6gb ram 16 3200mhz DDR4 i płyta msi  z390 gaming plus

W KOTH w centrum akcji będą nadal zdarzać się spadki, ale w większości przypadków będzie ponad 60fps. Zależy w jakie tryby grasz, KOTH jest najbardziej wymagający.

Jak poświęcisz kilka chwil na zabawę ustawieniami i będziesz je sprawdzał na mapce z warsztatu (YAAB) to dojdziesz do sweetspotu jakość/wydajność. Oczywiście gra na SSD to podstawa.

No to powinno to wszystko dobrze działać. Ustaw sobie pierw ustawienia pod siebie, potem sprawdź jak na YAAB to chodzi, drobne poprawki ustawień i na KOTH powinno być bardzo dobrze. Albo od razu na KOTH sprawdzić.

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...