Skocz do zawartości

CD key do Symulatora Farmy 2011

Polecane posty

Hejka. Mam pytanie czy gdzieś w plikach gry lub na płycie jest zapisany CD key?  Pytam się, ponieważ pod moją nieobecność mój jakże genialny brat zakosił mi instrukcję z CD keyem i zdrapał kod i porobił z niego rejestracje do samochodzików. Przeszukałem rejestr  systemu i nigdzie nie było klucza do aktywacji gry podczas gdy klucz do GTA San Andreas tam się znajdował.  Przeszukałem również pliki gry ale tam znajdowaly się tylko textury rzeczy i pojazdów oraz skórka farmera a reszta to jakieś skrypty. ProduKey ani Keyfinder ani softkey explorator ani nic nie znalazło mi klucza. O dziwo klucze z serials.ws działają lecz nie mam pewności czy to nie są jakieś fałszywe klucze bo podczas gdy chcę zagrać na multiplayer na jednym z tych kluczy to pisze że jest blokada klucza aktywacji i jest opcja anuluj i opcja ,,Kup grę". Jako ostatnią myśl przyszło mi przeszukać plik o nazwie ,,Setup.exe" znajdujący się na płycie z grą. Tam znalazłem jakieś podpisy cyfrowe GIANTS Sowtware i znalazłem numer seryjny, lecz żaden ID decoder nie rozkodowywuje tego.  Do GIANTS Software nie  pisałem z prostych przyczyn:

Po pierwsze, jak już wyżej wspomniałem mój brat zabrał mi instrukcję z kluczem i mam samą instrukcję która jest zniszczona niczym Hiroszima po ataku nuklearnym, nie mam dowodu zakupu bo nie ja grę kupywałem tylko dostałem ją od wuja, nie jestem pełnoletni więc jak ktoś by poprosił dowód osobisty w sprawie wygenerowania nowego klucza to byłaby lipa i dochodząc do końca, gra jest stara jak świat i wątpię, że pomogą mi w sprawie niej. Dziękuję z góry za wszelką pomoc bo przesiedziałem już przy tym chyba z 2 dni . Jak nic nie da się zrobić z moją grą to przewiduję możliwość kupna gry na steamie, ale chcę jak najwięcej korzystać z tej którą posiadam.

Edit: Jakbym napisał nie w tym dziale to proszę moderatorów aby przeniesli to we właściwe miejsce byle nie do kosza bo na forum działu poświęconego LSowi nie ma.

Edytowano przez Polish-terrorist

• Aive zmienił tytuł tematu CD key do Symulatora Farmy 2011

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...