Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rise of The Kings - o tytule, wspólna gra


Pal8uch321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich zgromadzonych. Panów i Panie. Chciałbym przedstawić wam grę, w którą grałem od 2017 do polowy 2018. Jest to strategiczna gra wojenna, w której rozwijasz swój zamek, tworzysz swoją armię i współpracujesz z innymi graczami z servera lub sojuszu.

 

Wpadłem na pomysł aby zacząć ponowną przygodę z tą grą. Lecz nie chce zaczynać sam. Szukam osób, które mniej więcej ogarniają strategie i miałyby chęć do wspólnej i długotrwałej zabawy. ( Świeże osoby także byłyby miło widziane)

 

Jestem zbyt leniwy aby się bardzo rozpisywać o grze więc przedstawie wam ją w formie filmików i

 

Film pokrótce przedstawie grę: https://www.youtube.com/watch?v=h43Y1mSBaio

 

Film przedstawia jak zwiększyć swoją moc:

 

 

 

Zainteresowanych proszę o komentarz. Jeśli nazbiera się trochę osób, rozwinę temat i postaram się odpowiedzieć wam na wszystkie pytania.

 

http://rok.onemt.com/ -> About Game. Tutaj także możesz zapoznać się z grą

 

 

  • Aive zmienił(a) tytuł na Rise of The Kings - o tytule, wspólna gra

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...