Skocz do zawartości

Problem z serwerem hamachi dla macbooka

Polecane posty

Witam, mam problem utworzylem serwer hamachi na wersje MC 1.14.4 mam windowsa 7 , kolega ma windows 10 a drugi kolega ma macbooka gdy wchodzi na serwer przez chwile pochodzi ale po max 8s wywala go z serwera 'Upłynął limit czasu żądania" gdy pinguje mnie na hamachi wszystko niby działa. Jak moge pomóc mu z tym? czy to jednak u mnie coś go blokuje ale skoro jeden kolega gra to chyba u tego drugiego coś musi blokować łączenie ze mną?

@GraczManek

Masz zewnętrze czy wewnętrzne  ip ?

Otwórz server bez hamachi wejdź na stronę "moje ip" sprawdź jakie masz ip i podaj te ip razem z portem do servera kolegą i sprawdźcie czy dacie rade się połączyć bez hamachi ( hamachi z doświadczenia wiem że zawsze jakieś problemy były przy łączeniu i znajdowniu serverów)

Nic nie kombinowałem i samo zaczęło działać, ale i tak bardzo dziękuje za porady! ;D 

i przy okazji jeszcze jedno Pytanie bo utworzyłem teraz serwer na paczce modów i chcę na singlu wygenerować świat w trybie Biomes o Plenty i ten save wrzucić na serwer ale za bardzo nie wiem w jakim folderze "World" go wrzucić bo z modyfikacjami jest tam multum plików i nie wiem który podmienić a wydaje mi się ze gdy serwer zostaje odpalony poraz pierwszy nie uwzględnia tej modyfikacji Biomes o Plenty i renederuje zwykłą mape z tymi cudawiankami

tworzysz swiat z moda

wchodzisz w pliki serverowe i usuwasz zawartość folderu world, a zawartość świata z moda ( musisz wejść w save i skopiować zawartość tego świata) wrzucasz do pustego już folderu world i odpalasz server 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...