Skocz do zawartości

Poszukiwany sponsor oraz technik na poważny serwer

Polecane posty

SKRÓT: Szukam sponsora i technika ( tylko poważni ludzie ). Planuję kupić bardzo dużą reklamę mojego kanału u większych youtuberów (tematyka minecraft). Gdy to zrobię zareklamuję mój serwer minecraft oraz będę prowadził regularne live z niego.

Zainteresowany? Zacznij czytać niżej

---------------------------------------------------

Tu zacznij czytać jeżeli cię zainteresowałem.

Coś o mnie

Witam, mam 18 lat nazywam się Rafał. Mieszkam w województwie Świętokrzyskim. Interesuję się zarabianiem przez internet. Planuję otworzyć serwer i zarabiać gruby hajs.

Chcesz dowiedzieć się więcej o mnie? Napisz do mnie w wiadomości prywatnej.

Plan

Planuję stworzyć kanał na youtube i wykupić reklamę kanału u większych youtuberów o tematyce minecraft. Zanim to wszystko załatwię najpierw poszukuję osób do współpracy (technik i sponsor, ale o tym niżej).

Gdy serwer będzie gotowy będę streamował z mojego serwera, robił konkursy, ewenty itp. ( serwer minigames ). ( więcej informacji priv )

Poszukuję technika i sponsora

W związku z powyższym poszukuję 2 osób do ekipy. 1 sponsora który za sponsoruję serwer i maszynę oraz 1 technika który ogarnie serwer i stronę z item shopem. Nie poszukuję techników 15-latków tylko poważnych ludzi którzy się na tym znają. 

Co oferuję?

Po jakimś czasie współpracy gdy będziemy bardzo dobrze się komunikowali, bardziej się poznamy, będę widział, że bardzo dobrze się sprawujesz w tej roli, masz poczucie humoru.

Całą ekipą, narazie 3 osobową ( ja, technik, sponsor ) będziemy po czasie urządzać spotkania (1/2 razy w roku).

W związku z powyższym oferuję żebyśmy się spotkali na żywo gdy wszystko wypali. Pogadali o interesie i dalszych planach.

Jakie pieniądze oferuję? oferuję 20% z zarobku serwera dla każdego (60% dla mnie ze względu na to że zapewne będę musiał załozyć firmę i płacić podatki vat,dochodowy itp.

W skrócie oferuję:

- spotkania na żywo z całą ekipą gdzie będziemy obgadywać co i jak,

- 20% z zarobku serwera,

- stałą reklamę serwera, 

- powagę dotyczącą tego projektu

Oczekuję:

- powagi,

- min. 18 lat

- mikrofon i komunikator ( ! OBOWIĄZKOWE ! )

- w roli technika: umiejętność zarządzania serwerem, bazą danych itp.

- w roli sponsora: za sponsorowanie serwera

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...