Skocz do zawartości

Problem z STD Spawners

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

No cześć, tak jak w temacie,

przez krótki czas używałem  STD Spawners, potem przerzuciłem się na własny skrypt, a owy plugin wyrzuciłem.

I tu właśnie pojawił się problem: hologramy wyświetlane nad spawnerami nie zniknęły.

Nie są utworzone w Holographic Displays, więc nie mogę ich usunąć ani komendą ani z configu Holographic Displays.

Próba ponownego instalowania pluginu i wyłączenia hologramów w configu STD Spawners też nic nie dało.

Na stronie twórcy jest opisany taki problem, ale próbowałem już wcześniej komendy jaką tam podali, a mianowicie zwykłego minecraft:kill (oczywiście zmieniłem "składnię" komendy na 1.13)

Niestety komenda nie widzi tych armorstandów, nie mogę ich zniszczyć, ani podpalić, próbowałem "przepchnąć" je pistonem do netheru lub endu, ale to też nie działa. 

Obawiam się że jedynym wyjściem zostaje usunięcie świata z tymi hologramami, jednak wolałbym tego uniknąć

Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, co mogę jeszcze spróbować z nimi zrobić, to proszę o odpowiedź

POZDRAWIAM :)

EDIT: Ups.. Ten temat powinien się pojawić w zakładce Minecraft-Pluginy. Mój błąd, Sorki

Edytowano przez Zongi

Pomogłem ci ? Zostaw Lajka :)

To ty mi pomogłeś /aś? Przyjmij moją wdzięczność :) [i oczywiście lajka :)]

POZDRAWIAM SERDECZNIE! 

Pani Kasia

Nie koniecznie to musza byc armorstandy, na pewnej wersji lub innym pluginie spotkalem sie z szkieletami. Jestes pewien, ze to jest armostand?

unknown (2) (1).png

Pani Kasia

Autor tematu Napisano (edytowany)
10 godzin temu, TheKrabik napisał:

Nie koniecznie to musza byc armorstandy, na pewnej wersji lub innym pluginie spotkalem sie z szkieletami. Jestes pewien, ze to jest armostand?

Tak, widzę je na gm 3,

4 godziny temu, sk8erace1 napisał:

Próbowałeś jes usunąć w folderze świata?

Na następny raz, po prostu zgłoś swój post o treści "Zły dział, prawidłowy [dział]".

Emm, a gdzie w tym folderze mogą być dane dotyczące tych Armor Standów?

EDIT: Ok, udalo mi się to usunąć skryptem. Użyłem dodatku Sk-NBeeT i zmieniłem nbt armorstanda :)

Dziękuję wam za próbę pomocy :)

Do Zamknięcia

Edytowano przez Zongi

Pomogłem ci ? Zostaw Lajka :)

To ty mi pomogłeś /aś? Przyjmij moją wdzięczność :) [i oczywiście lajka :)]

POZDRAWIAM SERDECZNIE! 

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...