Skocz do zawartości

Blokada konta PSC

Polecane posty

Witam. Tworzę ten temat by się zapytać o jedną rzecz. Z gory przepraszam jeśli w złym miejscu ale do końca nie wiedziałem gdzie to napisać. Sprawa przedstawia się tak iż niedawno miałem włam na konto google na ktòrym jedyna w sumie ważną rzeczą ktòrą miałem to było konto "my paysafecard". Konto google udało mi sie odzyskać lecz w czasie w ktòrym wypełniłem formularz o odzyskanie konta napisałem do paysafecarda o zablokowanie konta w razie gdyby nie powołana osoba dostała się rownież tam. Konto jak już mowilem odzyskalem wcześniej niż dostałem wiadomość zwrotną od paysafecarda. Wysłałem im drugą wiadomość iż udało mi się odzyskać konto lecz albo została zignorowana albo jeszcze nikt na nią nie odpowiedział. W każdym razie dostałem wiadomość o tym że moje konto PSC zostało zablokowane i aby je idblokować żebym zadzwonił na infolinie. Tak też zrobiłem. Pan z infolini odblokował mi konto lecz tylko tak że moge się na nie zalogować. Aby robić tranzakcje muszę ulepszyć je do konta "unlimited". Do tego trzeba było dać skan dowodu ktòrego nie mam gdyż wytłumaczyłem panu z i folini że jestem jeszcze osobą nie pełnoletnią. Pan powiedział że pomimo że przyjmują skany tylko dowodu moge zrobić zdjęcie legitymacji i wysłać jako odpowiedź na wiadomość w ktòrej dostałem instrukcje jak ulepszyc konto do poziomu "unlimited". Wykonałem zdjęcie i odesłałem. Ze wszytskimi danymi takiminjak na PSC opròcz numeru pesel bo ten zamazałem. Spytałem się rownież czy skoro robimy już ckś takiego to czy nie mogą usunąć już takiego konta. Pan z infolini odpowiedział że przesłał zdjecie wraz z jakims tam opisem gdzie uwzględnił że chciałbym od razu je usunąć. Potem dostałem tylko wiadomość że moja prośba została przekazana do odpowiedniego działu i że idezwią sie jak najszybciej bedą mogli. I teraz pytanie do osòb tutaj bo widziałem że były już takie tematy (a raczej podobne). Czy dobrze zrobiłem że wysłałem tam swoje zdjęcie legitymacji. Czy mògłby się wypowiedzieć ktoś kto ma np karte paysafecard mastecard? Gdzyż wiem że takie osoby też musiały wysłać skan dowodu. Bądź osoba ktòra właśnie przeszła taką weryfikacje. Pytam się gdyż trochę to dziwne że na stronie gdy się zakłada konto nic nie ma o skanie dowodu itp a nawet usunięcie konta tego wymaga. Wiem że też karte mastercard w tej usłudze można zamòwić gdy się na ma 18 lat za zgodą rodzica lecz też trzeba przesłać jakiś dokument potwieedzający ( paszport nw czy legitymacja też może być). I jeśli już to czy jest jakaś realna szansa na odzyskanie tego konta czy to bedzie takie błędne koło gdyż mòwią że przyjmują tylko dowòd osobisty.

Wiem że trochę długi post ale bardzo mnje ciekawi i liczę że ktoś obeznany w temacie odpowie. Za wszelakie błędy przepraszam-post pisany z telefonu

• Aive locked this temat
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...