Skocz do zawartości

Problem z rootem - Galaxy J7

Polecane posty

Witam, dzisiaj postanowiłem zrobić roota Samsung galaxy J7 SM-J730F. Niestety, po wgraniu oprogramowania telefon się wyłączył gdy, na nowo go odpaliłem wyskakuje tylko napis SAMSUNG i na górze ,,unofficjal system'' po czym telefon gaśnie. Próbowałem znowu za pomocą odina wgrać oprogramowanie (udało mi się znaleść) lecz okazuje się, że Odin odbiera połączenie a następnie odrzuca przez co nie mogę nic zrobić. Proszę was o pomoc !

W tych nowszych telefonach powinienes wgrywać przez twrp etc. A nie odin'a. Dla mnie w niektórych urządzedziach też był problemowy, pozdrawiam, i zasugeruje twardy reset :), jeśli nie pójdzie szukaj przez program na pc, aktualizacji firmware z Samsunga PC suit czy jakoś tak, powinno pomóc, jak nie to pisz, coś zawsze się wymyśli. 

closed.png

• Aive zmienił tytuł tematu Problem z rootem - Galaxy J7
18 godzin temu, Mustang napisał:

W tych nowszych telefonach powinienes wgrywać przez twrp etc. A nie odin'a. Dla mnie w niektórych urządzedziach też był problemowy, pozdrawiam, i zasugeruje twardy reset :), jeśli nie pójdzie szukaj przez program na pc, aktualizacji firmware z Samsunga PC suit czy jakoś tak, powinno pomóc, jak nie to pisz, coś zawsze się wymyśli. 

Mi przez Odina się udało, były problemy ale udało się na Galaxy A40

19 godzin temu, adrian9136 napisał:

Witam, dzisiaj postanowiłem zrobić roota Samsung galaxy J7 SM-J730F. Niestety, po wgraniu oprogramowania telefon się wyłączył gdy, na nowo go odpaliłem wyskakuje tylko napis SAMSUNG i na górze ,,unofficjal system'' po czym telefon gaśnie. Próbowałem znowu za pomocą odina wgrać oprogramowanie (udało mi się znaleść) lecz okazuje się, że Odin odbiera połączenie a następnie odrzuca przez co nie mogę nic zrobić. Proszę was o pomoc !

Wejdź w tryb DownloadMode ponownie i zainstaluj poprawną paczkę do systemu.

Jak kupowałeś w Orange/Plus/Play etc to musisz pobrać dokładnie ten system, innej opcji nie ma, wgrywałem to samo na swoją a40.

Zresetuj telefon do DM i podepnij kabel, Odin musi go wtedy złapać 

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

wyświetla się taki komunikat, ponieważ nie zezwoliłeś na odblokowanie OEM w ustawieniach deweloperskich przed edycją jądra, musisz teraz flashować oryginalne oprogramowanie dla tego modelu podpisane przez Samsunga (4 plikowe), zrobisz to przez Odina, a potem po włączeniu urządzenia na to odblokowanie zezwolić

jeśli Odin nie współpracuje z Twoim telefonem już na etapie połączenia, oznacza to, że nie masz odpowiednich sterowników. bootloader się odpala na telefonie, więc nie jest on uśmiercony

76561198093115115.pngAddFriend.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...