Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z sinusbotem - po wyjściu z putty się wyłącza


TheMP7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak włączam bota i wychodzę z putty to bot się wyłącza i panel. Robiłem według instrukcji na stronie SinusBot lecz to nic nie pomogło wpisywałem komendę ( xinit /opt/sinusbot/TeamSpeak3-Client-linux_amd64/ts3client_linux_amd64 -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac ) ale wyskakuje taki błąd

 

sinusbot@server120710:/opt/sinusbot$ xinit /opt/sinusbot/TeamSpeak3-Client-linux_amd64/ts3client_linux_amd64 -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac

xinit: XFree86_VT property unexpectedly has 0 items instead of 1
/opt/sinusbot/TeamSpeak3-Client-linux_amd64/ts3client_linux_amd64: error while loading shared libraries: libquazip.so: cannot open shared object file: No such file or directory
xinit: connection to X server lost

waiting for X server to shut down

 

 

jak by ktoś mógł pomóc

Opublikowano

Nie wystarczy?

screen -dmS Sinusbot ./sinusbot

 

  • Aive zmienił(a) tytuł na Problem z sinusbotem - po wyjściu z putty się wyłącza
Opublikowano
2 godziny temu, Vosly napisał:

Nie wystarczy?


screen -dmS Sinusbot ./sinusbot

 

wpisałem ta komendę i zadziałało ie wywaliło ich odrazu zobaczymy czy wywali je po jakims czasie

  • Aive zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...