Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wszystkich graczy zapisuje na jedno ip


TedJansen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wiec mój bład polega na tym, że ja i moi przyjaciele gdy się rejestrujemy na nasz serwer pisze ze mamy multi konta ze nie mozemy sie zarejestrowac skoro mamy jedno ip a nie mamy bo mieszkamy od siebie daleko. Pluginy bylu reinstalowane wszystko i dalej pisze ze mamy jedno ip prosze o pomoc.

Opublikowano
5 minut temu, KaPeGie napisał:

Jaki plugin macie na rejestrację?

Authme, xAuth, Login system a na koniec Authme te pluginy byly dawane ale zostawilismy authme. Na titan axe serwer byl kompletnie nie reinstalowany ale to bungeecord moze przez to.

 

Opublikowano
42 minuty temu, sk8erace1 napisał:

W configu AuthMe jest linijka, gdzie pisze ile możesz mieć kont na jedno ip - być może ktoś ustawił na 0.

Ale pisze ze nie mozesz miec wiecej jak jedno konto. A poza tym loguje mnie i kolegow na jedno ip myslisz ze przez to?

Opublikowano
23 minuty temu, sk8erace1 napisał:

Nie powiem tego dokładnie, ale nie wykluczyłbym tego.

Zrobilem co mowiles nadal ;c

Opublikowano
11 minut temu, sk8erace1 napisał:

Usuń plugin xAuth i login system.

Usunięte. Dalej loguje się na jedno ip graczy.

  • sk8erace1 zmienił(a) tytuł na Wszystkich graczy zapisuje na jedno ip

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...