Skocz do zawartości

Wykonam serwer Discorda z botami! - DodoMaker

Polecane posty

Hai.

Wykonam dla ciebie serwer discorda - Typ discorda nie jest dla mnie odrzuceniem, wykonam każdy.

Discorda tworzę za darmo, nie potrzebuję do tego pieniędzy, a bardziej dobrego zajęcia na wieczorki :)

Oferuję od siebie estetyczne wykonanie kanałów, rangi z ustawionymi uprawnieniami, Konfiguracja botów/dodanie potrzebnych, support i ewentualna moderacja twojego discorda po wykonaniu projektu, Zabezpieczenia, emotki na serwer (pepe i więcej), odpowiedzi dla nowych - chętnie wam pomogę we wszystkim poza Serwerem, a samym discordem oraz szanuję prywatność osób trzecich - Nie oszukuję i nie wyniosę żadnych informacji.
Wadą, której nie zapewnię to uzupełnienie kanałów wiadomościami na start (w ostateczności) oraz reklamowanie waszego discorda (jeśli jest publiczny).

W przypadku serwera prywatnego, tworzę ci serwer, a następnie wychodzę z waszego discorda.
Jeśli serwer jest publiczny, mogę zaoferować, tak jak u góry napisałem bezinteresowną pomoc na dalsze dni, po zakończeniu tworzenia serwera, naprawę błedów, moderację twojego serwera, oraz zabezpieczenia anty-raid / włamanie / floodowanie, spam / moderacja kanałów.

Wymagam jedynie rangę DEV *nazwa nie jest ważna* ze wszystkimi uprawnieniami oraz założenie serwera (nie obejmuję nigdy ownera serwera).

Kontakt: FrDodo_?#2164 oraz e-mail: [email protected] - Lub PW, u góry na mpcforum.
Najlepiej bym prosił na zaproszenie mnie do znajomych, na podany nick na discordzie. Błyskawiczna odpowiedź, po zaproszeniu. ?
Zapraszam do skorzystania z Darmowej usługi - Nie oczekuję zapłaty, a w zamian otrzymujesz ładnego i ogarniętego discorda. Baj! :)

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...