Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam.

Poszukuję do zespołu który zajmię się stworzeniem prywatnego serwera metin2 kilku osób:

1. Technika - chciałbym aby technik był osobą wszechstronną oraz doświadczoną.  Powinien mieć stronę serwera jak i clienta opanowaną do perferkcji. Innymi słowa nie poszukuje osób typu: ja zrobie clienta, ja serwer, ja questy itp itd. Osoba musi mieć wszystko w jednym paluszku. (stała współpraca)
  2. Strona - osobę która wykona od a do z całą stronę - kod. (do ustalenia wymiar współpracy)
  3. Grafika - który wykona szablon strony internetowej oraz będzie zajmować się grafiką marketingową, prezentacji na fora, głównymi grafikami dla serwera (logo itp). (stała współpraca)

Jaka moja w tym rola?

Jestem odpowiedzialny za budżet serwera - wszystko co związane z pieniędzmi. Zajmuję się kupnem wszystkiego co będzie potrzebne do powstania serwera oraz wynagrodzeniem osób z zespołu.

Współpraca?

Mam wizję serwera który chciałbym abyśmy razem powołali do życia, będzie to serwer praktycznie w skali 1:1 global z dawnych lat (DOSŁOWNIE 1:1) . Współpraca polegać będzie na wykonywaniu zleconych przeze mnie zadań za opłatą (do ustalenia forma wypłaty - stała współpraca). Jestem otwarty na różne pomysły, porady jednakżę zaznaczam już teraz że mam swoją wizje. (Nie szukamy osób które chcą stworzyć czyimś kosztem swoją wizje serwera).

Wszelkie informacje proszę kierować w postaci postów poniżej w tym temacie lub w postaci prywatnej wiadomości.

• Aive locked this temat
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...