Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowa karta graficzna a stary monitor


TheAdamekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, stoję przed zakupem karty graficznej i mam dwa pytania. Pierwsze: Czy warto dopłacić do droższego modelu Gigabyte, który za 30 złotych więcej oferuje backplate i trochę lepsze chłodzenie, czy jednak wziąć tańszego MSI. Może ktoś miał lub ma którąś z tych kart i potrafi ocenić, która będzie lepsza? Drugim pytaniem jest to, w jaki sposób mógłbym podłączyć kartę do swojego monitora? Aktualnie jest on podłączony do komputera za pomocą kabla VGA. Ma on jeszcze wejście DVI-I żeńskie, takie jak na zdjęciu niżej. Obie karty mają DVI-D. Jakiego kabla potrzebuję, aby podłączyć swój monitor do takiej karty?

Spoiler

image.png

 

 

Karty:

https://www.x-kom.pl/p/361517-karta-graficzna-amd-msi-radeon-rx-570-armor-oc-4gb-gddr5.html

https://www.x-kom.pl/p/359723-karta-graficzna-amd-gigabyte-radeon-rx-570-gaming-4gb-gddr5.html

 

Z góry dziękuję za pomoc.

  • Aive zmienił(a) tytuł na Nowa karta graficzna a stary monitor
Opublikowano

Dzięki za pomoc. Myślałem nad Morelami ze względu na ceny, ale na x-komie dodają do każdej karty Xbox Gamepass na 3 miesiące, więc wydaje mi się że jest to lepszy wybór.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...