Skocz do zawartości

Jak uniknąć bana za powiązanie - m2bob na PL

Polecane posty

Witam, śmigam sobie na m2bobie... ale nie potrafię zrobić klienta (sklepiku dokładnie) na jakimś VPN żeby powiązań nie było między rzutem botów, a sklepem,

Ktoś mi może doradzić co robić lub jak robić, żeby sklep nie dostał bana za powiązanie?

Heniek.

Pani Kasia

Proxifier chyba najbezpieczniejszy, możesz ustawić inne ip socks5 dla każdego z clientów metina w m2bobie.

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Pani Kasia

24 minuty temu, Heniu Mechanik napisał:

Wypróbuje więc to.

Ps. teraz na PL gm banuje czy to jest ban z automatu?

Jak bociłem na m2bobie to GM wbił (wykrywacz zaczął pipczeć) i oberwałem bana i wykrywacz mi nic nie dał

R.I.P [*] Lv 36Przyjazny Lujek

Edytowano przez Lujekk

No coś jest nie tak bo również dostaje dziwne bany xD ale zdziwiło mnie bo gdy dostałem bana to był komunikat na czacie że ktoś loguje się na moje konto

Edytowano przez muchomor321

Pani Kasia

26 minut temu, muchomor321 napisał:

[...]gdy dostałem bana to był komunikat na czacie że ktoś loguje się na moje konto

GM Ci ukradł konto; tzn. wlazł, napisał ,,kill all niggers'' i zbanował; tzn. fajnie wiedzieć, że na PL-u ogarnęli co to jest autologin. ?

Wczoraj koło 23:00 dostałem 2 e-maile, jeden z informacją o banie na czat (3 godziny), a drugi z informacją o unbanie. Aczkolwiek ban był. Żadnego GM-a na czacie nie było, nikt nic nie pisał. Ban tak z powietrza, pewnie ktoś na support zgłosił, bo ostatnią taką średnio legalną wiadomość na czat wstawiłem 1,5h przed banicją, czyli support jest sprawdzany na bieżąco.

Edytowano przez Revayerq

"`Całkiem zabawne, że jedyne osoby które bronią raweryka to osoby, które są mniej lub więcej powiązane z mpc, tj. mpc facebook i mpc news, ciekawe na ile jest to obiektywne, a na ile wymuszone przez makina lub inną osobę ``wyżej, która "przekonała" te osoby do napisania swojej "obiektywnej" opinii na ten temat, bo makin lubi dupolizów pokroju raweryka :)))`~ pewien mądry rabin z forum

1 minutę temu, muchomor321 napisał:

? nie pisałem o autologinie bo nawet nie miałem go uruchomionego ;d wątpię że jest zablokowany

Też nie wiem czy jest i wątpię, że jest. Ale albo coś źle widziałeś, albo GF ogarnął się, co to autologin.

A tak wracając do poprzedniego posta, bo mi się nie chce edytować drugi raz - niby fajnie z tym supportem, ale komu by się kurwa chciało 20 ticketów wysyłać, jeszcze ten ,,regulamin zgłaszania'' kurewski, większe restrykcje jak w wojsku.

"`Całkiem zabawne, że jedyne osoby które bronią raweryka to osoby, które są mniej lub więcej powiązane z mpc, tj. mpc facebook i mpc news, ciekawe na ile jest to obiektywne, a na ile wymuszone przez makina lub inną osobę ``wyżej, która "przekonała" te osoby do napisania swojej "obiektywnej" opinii na ten temat, bo makin lubi dupolizów pokroju raweryka :)))`~ pewien mądry rabin z forum

Cytat

komunikat na czacie że ktoś loguje się na moje konto

Muchomor mam identycznie.

Z 20 botów jak nie lepiej tak straciłem na m2bobie.

Jakiś pomysł w ogóle o co chodzi?

Aktualnie korzystam z farmbota i od rana zero bana, metki m1.... ale exp by się przydał.

Heniek.

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...