Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak uniknąć bana za powiązanie - m2bob na PL


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, śmigam sobie na m2bobie... ale nie potrafię zrobić klienta (sklepiku dokładnie) na jakimś VPN żeby powiązań nie było między rzutem botów, a sklepem,

Ktoś mi może doradzić co robić lub jak robić, żeby sklep nie dostał bana za powiązanie?

Heniek.

  • Aive zmienił(a) tytuł na Jak uniknąć bana za powiązanie - m2bob na PL
Opublikowano

Proxifier chyba najbezpieczniejszy, możesz ustawić inne ip socks5 dla każdego z clientów metina w m2bobie.

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Opublikowano
24 minuty temu, Heniu Mechanik napisał:

Wypróbuje więc to.

Ps. teraz na PL gm banuje czy to jest ban z automatu?

Jak bociłem na m2bobie to GM wbił (wykrywacz zaczął pipczeć) i oberwałem bana i wykrywacz mi nic nie dał

 

R.I.P [*] Lv 36Przyjazny Lujek

Opublikowano

No coś jest nie tak bo również dostaje dziwne bany xD ale zdziwiło mnie bo gdy dostałem bana to był komunikat na czacie że ktoś loguje się na moje konto

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano
26 minut temu, muchomor321 napisał:

[...]gdy dostałem bana to był komunikat na czacie że ktoś loguje się na moje konto

GM Ci ukradł konto; tzn. wlazł, napisał ,,kill all niggers'' i zbanował; tzn. fajnie wiedzieć, że na PL-u ogarnęli co to jest autologin. ?

 

Wczoraj koło 23:00 dostałem 2 e-maile, jeden z informacją o banie na czat (3 godziny), a drugi z informacją o unbanie. Aczkolwiek ban był. Żadnego GM-a na czacie nie było, nikt nic nie pisał. Ban tak z powietrza, pewnie ktoś na support zgłosił, bo ostatnią taką średnio legalną wiadomość na czat wstawiłem 1,5h przed banicją, czyli support jest sprawdzany na bieżąco.

Opublikowano
1 minutę temu, muchomor321 napisał:

? nie pisałem o autologinie bo nawet nie miałem go uruchomionego ;d wątpię że jest zablokowany

Też nie wiem czy jest i wątpię, że jest. Ale albo coś źle widziałeś, albo GF ogarnął się, co to autologin.

 

A tak wracając do poprzedniego posta, bo mi się nie chce edytować drugi raz - niby fajnie z tym supportem, ale komu by się kurwa chciało 20 ticketów wysyłać, jeszcze ten ,,regulamin zgłaszania'' kurewski, większe restrykcje jak w wojsku.

Opublikowano
Cytat

komunikat na czacie że ktoś loguje się na moje konto

Muchomor mam identycznie.

Z 20 botów jak nie lepiej tak straciłem na m2bobie.

Jakiś pomysł w ogóle o co chodzi?

Aktualnie korzystam z farmbota i od rana zero bana, metki m1.... ale exp by się przydał.

Heniek.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...