Skocz do zawartości

Poszukuje osób z dobrymi pomysłami do współpracy

Polecane posty

Witam, mam ochotę wydać trochę gotówki i poszukuje kilku osób do współpracy.

Zależy mi na tym aby wprowadzić coś nowego do świata minecrafta dlatego poszukuje 5 ekip do 5 różnych serwerów, serwery te nie mogą być plagiatem tego co już jest(ogólnie w Polsce) zależy mi na tym aby te 5 ekip w miarę możliwości ze sobą współpracowała. Osoby zainteresowane proszę napisać do mnie z pełnym opisem Waszego pomysłu oraz sposobu w jaki sposób będą na siebie zarabiać tylko należy pamiętać że serwer musi być interesujący więc wszystkim z pomysłami "EASYHC TO NAJLEPSZE SERWERY" podziękuje.

To co oferuje ja: 

Zarobki ze swoich serwerów na poziomie 50% tego co zostanie zakupione (w przyszłości zależnie od popularności możliwość negocjacji stawki)

2 maszyny GAME-64-OC z OVH (Intel i7-7700K OC 4.7 GHz / 5 GHz - 64GB ram)

Jednego wynajętego programistę (jak będzie potrzeba to pomyśli się nad większą ilością) tak zwany Wruczek, zajmie się kwestiami utrzymania 2 maszyn stworzenia strony oraz pisania pluginów na zamówienie. (ps. Wruczek jeszcze się dogadamy co do ceny xD)

Dużą reklamę wszystkich serwerów na większości stron z listami serwerów oraz u kilku YouTuberów

Cały projekt będzie zarejestrowany na firmę i w przyszłości może przejdzie też na inne gry.

Aktualny budżet na całość: 20.000-30.000zł

Ewentualnych zainteresowanych zapraszam na discorda @Demon43222#3329 

Jak nie możesz mnie zaprosić dołącz na tego discorda i wtedy napisz na pw: https://discord.gg/nGacCwn

#edit Śmiało piszcie nie bójcie się! Mamy dopiero jeden potwierdzony serwer a szukamy czegoś typu hardcore/survival i może inne pomysły. 

Edytowano przez Demonxdpl

Zaprosiłem

dlaczego to czytasz?

• 2 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...