Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ban za używanie LoLSkina/ModSkinPro na TR


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na Tureckim forum League of Legends Riot Xecthar napisał artykuł odnośnie używania

LoLSkina lub ModSkinPro, w którym jasno stwierdza, że używanie tego programu będzie skutkowało

banem permamentnym. Fala banów zacznie się od Turcji. Nigdzie nie pisze czy fala banów dotknie również

inne serwery, czy skończy się tylko na Turcji. Mimo wszystko, polecam odinstalować całego clienta League of Legends

i ponowne zainstalowanie go, aby uniknąć "skażenia" gry. Riot napisał, że jeśli program nie był używany od poprzedniego patcha,

to gra również jest czysta, ale wciąż zaleca usunięcie i ponowne zainstalowanie gry.

 

A wy co uważacie o zastosowaniu tego kroku przez Riot?

Bez nazwy-2.png

  • Aive zmienił(a) tytuł na Ban za używanie LoLSkina/ModSkinPro na TR
Opublikowano

Nigdy nie używałem tego programu ale sądzę, że to coś pokroju dawnego gamebanana do CS 1.6. Tylko różnica między tymi dwiema grami jest taka, że CS 1.6 nie dysponował płatnymi skinami tak jak to jest w przypadku LOL'a. Moim zdaniem to jest dobry krok ze strony Riotu. Niektórym może się to nie podobać ale jeżeli spojrzymy na to od strony Riotu to zobaczymy, że osoby używające tego oprogramowania okradały ich z możliwych do zarobienia pieniędzy, Riot i tak poszedł na rękę graczom tworząc warsztat hextech.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...