Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić własna icone głowy na tabie?


Deroxmen56

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki masz na to plugin na tabliste?

 

Obstawiam, że jest tam odpowiedni folder do którego trzeba wrzucić plik odpowiednio nazwany z odpowiednim rozmiarem.

585051449511123978085.jpeg

Opublikowano
48 minut temu, Deroxmen56 napisał:

Jak zrobić własna icone głowy na tabie?

TAK JAK MA TEN SERWER ! I ma własną icone głowy

2017-06-11_18.16.14.png

Serwer musi posiadać autologi dla premium np. AutoIn czy jakoś tak

Opublikowano
3 minuty temu, Deroxmen56 napisał:

ale co przypadkiem premium?

 

dobrze I gdzie to dokladnie jest w tym AutoIN?

 

tego nw. mi na serwerze pojawiły się na zmiane stive z jaką głowka lub same sitve już nie pamiętam

Opublikowano
4 minuty temu, Deroxmen56 napisał:

ale co przypadkiem premium?

 

dobrze I gdzie to dokladnie jest w tym AutoIN?

 

Zresztą to jest craftcore tam wszystko jest pisane pod serwer

Opublikowano

No dobrze tylko moje pytanie jak to zmienić na własną icone?

bo z czego wiem to prawie każdy serwer to ma więc po co piszesz ze to sam craftcore pisał, moje pytanie jest jak to wrzucić żeby było swoje

Opublikowano
2 minuty temu, Deroxmen56 napisał:

No dobrze tylko moje pytanie jak to zmienić na własną icone?

 

A masz w ogóle ten plugin? Bo podejrzewam, że to zakodowana funkcja.

 

Opublikowano

Hah niby w pluginie BungeeTabListPlus jest taka opcja.

 

defaultIcon: colors/black.png <---- czyli własny obrazek

585051449511123978085.jpeg

Opublikowano

@VenirPL BungeeTabListPlus, nie chce mi działać ten plugin, chociaż mam silnik spingot 1.8.8, jest jakis wymagany to dego plugin ?

12 godzin temu, VenirPL napisał:

Hah niby w pluginie BungeeTabListPlus jest taka opcja.

 

defaultIcon: colors/black.png <---- czyli własny obrazek

 BungeeTabListPlus, nie chce mi działać ten plugin, chociaż mam silnik spingot 1.8.8, jest jakis wymagany to dego plugin ?

Opublikowano

a jaki silnik ma być bukkit czy spingot ?

3 minuty temu, VenirPL napisał:

Musuisz BungeeTabListPlus_BukkitBridge.jar użyć bo druga wersja jest na bungee

bo mam to wszytko i dalej mi nie działa

11 minut temu, VenirPL napisał:

Musuisz BungeeTabListPlus_BukkitBridge.jar użyć bo druga wersja jest na bungee

jesteś?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...