Skocz do zawartości

Polski prywatny serwer SIlkroad

Polecane posty

Siema, był kiedyś polski priv silka, grało sie zajebiscie. Czy jest w planach otworzenia czegoś podobnego? Czy są na to chętni?

Pani Kasia

Wątpię, nie ma na to popytu.
Jest Electus online(chyba największy server) gdzie max graczy sięgnęła na początek 8700/10000. Teraz mniej więcej 2300 graczy online dziennie na serverze, możesz spróbować.

https://electus.online/home

Edytowano przez SamFlynN

Niestety dużo graczy jest rozrzuconych po wszystkich serwerach niema takeigo typowego serwera na którym gra dużo polaków. Teraz praktycznie wszystkie gildie które był PL przeszły na EU z braku zainteresowania graczy tą grą. Ja akurat mam sentyment do tej gry i czasami wracałem do niego z 1000000x ale grałem po 2 tyg i znowu kończyłem bo tak na prawdę niema tam nic ciekawego wszystko to samo :) a wszystkie i tak uniq które chciałbym zabić padają na kilka hitów i niema szans samemu tego ogarnąć. Tzn topowi gracze zabijają to. 

Jedynie żal mam do producenta że tak szybko i łatwo poddał się w projekcie tej gry bo jakby trochę wziął ręce do góry to i ta gra by istniała do dzisiejszego czasu.

Pani Kasia

Producenta xd
Producent to joymax, który został okradziony z plików i dlatego tak wiele ludzi na pserverach się zniechęciło, bo osiągnęli na nich wszystko o wiele za szybko, na Isro gra jeszcze bardzo dużo graczy i się trzyma całkiem całkiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...