Skocz do zawartości

xenobot frag helper

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 112 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Mam takie pytanie dotyczące ustawienie frag helpera. Co zrobić aby mcek w ogóle atakował moby? Ustawiam leadera ustawiam czar w tym wypadku exori con i to samo w attack type wpisuje. Niestety ale bot nie działa i jestem pewien że coś źle robię, czy może są potrzebne do tego dodatkowe skrypty?

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Pani Kasia

Czy na OTS na którym grasz spelle pojawiają się na default ? Bo wydaje mi się, że Xenobot działał tak, że sprawdzał czy combo lider wpisał coś na chacie i wtedy 2 postać używała swojego spella.

Tak pojawiają sie na default, troche problem ominąłem bo combo leader ma opcie jeszcze sdka i można też wybierać inne runy w tym spell exori con ale nie zmienia to faktu że opcja trigger on say i opcja attack - nazwa czaru niestety nie działa. Ale SD i inne runy działają

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 112 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...