Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Płatność bryłkami w sklepach


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, która pomoże ktoś z edycją kodu. Tak aby w sklepach zamiast yangami, płaciło by się bryłkami.

 

http://wklejto.pl/749957

Który kod odpowiada za sprawdzanie czy.

Gracz ma odpowiednią liczbę yang, i która zabiera odpowiednią ilość graczowi.

Opublikowano
        if (ch->GetGold() < (int) dwPrice)
        {
                sys_log(1, "Shop::Buy : Not enough money : %s has %d, price %d", ch->GetName(), ch->GetGold(), dwPrice);
                return SHOP_SUBHEADER_GC_NOT_ENOUGH_MONEY;
        }
ch->PointChange(POINT_GOLD, -dwPrice, false);

 

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano
2 minuty temu, Ups... napisał:

        if (ch->GetGold() < (int) dwPrice)
        {
                sys_log(1, "Shop::Buy : Not enough money : %s has %d, price %d", ch->GetName(), ch->GetGold(), dwPrice);
                return SHOP_SUBHEADER_GC_NOT_ENOUGH_MONEY;
        }

ch->PointChange(POINT_GOLD, -dwPrice, false);

Dziękuje :)

 

4 minuty temu, Ups... napisał:

        if (ch->GetGold() < (int) dwPrice)
        {
                sys_log(1, "Shop::Buy : Not enough money : %s has %d, price %d", ch->GetName(), ch->GetGold(), dwPrice);
                return SHOP_SUBHEADER_GC_NOT_ENOUGH_MONEY;
        }

ch->PointChange(POINT_GOLD, -dwPrice, false);

 

A jak zrobić żeby zamiast yang pobierało bryłki o id 80008

  • Aive zmienił(a) tytuł na Płatność bryłkami w sklepach
Opublikowano
Dnia 19.06.2019 o 13:59, @Astek napisał:

Dziękuje ?

 

A jak zrobić żeby zamiast yang pobierało bryłki o id 80008

 

        
	LPITEM item = id brylki;

	if (item->GetCount() < (int) dwPrice)
        {
		sys_log(1, "Shop::Buy : Not enough money : %s has %d, price %d", ch->GetName(), item->GetCount(), dwPrice);
		return SHOP_SUBHEADER_GC_NOT_ENOUGH_MONEY;
        }
//ch->PointChange(POINT_GOLD, -dwPrice, false);
item->SetCount(item->GetCount()-dwPrice);

 

Nie testowane, wiec nie wiem czy dziala ale powinno.

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 20.06.2019 o 13:59, TeJkuu napisał:

 


        
	LPITEM item = id brylki;

	if (item->GetCount() < (int) dwPrice)
        {
		sys_log(1, "Shop::Buy : Not enough money : %s has %d, price %d", ch->GetName(), item->GetCount(), dwPrice);
		return SHOP_SUBHEADER_GC_NOT_ENOUGH_MONEY;
        }

//ch->PointChange(POINT_GOLD, -dwPrice, false);
item->SetCount(item->GetCount()-dwPrice);

 

Nie testowane, wiec nie wiem czy dziala ale powinno.

Nie działa, i chyba źle to napisałeś bo mam limit yang.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...